Life is Strange Remastered Collection Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Merakla beklenen Life is Strange Remastered Collection için çıkış tarihi çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Life is Strange Remastered Collection’ın E3 2021 fragmanı çevrimiçi olarak sızdırıldı ve oyunun çıkış tarihi açıklandı. E3 2021 fragmanı ayrıca remaster ve orijinal versiyonlar arasında bazı karşılaştırma sahneleri içeriyor, bu yüzden mutlaka izleyin. Şunu da belirtmekte fayda var ki bu fragman kısa süre önce kaldırıldı.

Life is Strange Remastered Collection

Life is Strange Remastered, karakterler ve ortamlarda yeniden düzenlenmiş görsellere yer verecek. Ek olarak, tam yüz mocap performansını kullanarak büyük ölçüde geliştirilmiş karakter animasyonuna sahip olacaktır. Yeniden düzenleme ayrıca oyun bulmacalarını güncelleyecek ve iyileştirecek ve çeşitli motor ve aydınlatma yükseltmelerini paketleyecek.

Şimdi bu kağıt üzerinde iyi olsa da, gerçek grafiksel farklılıklar o kadar da büyük değil. Dürüst olmak gerekirse, bu bir “Reshade” iyileştirmesi gibi geliyor. Tam olarak bir Remastered oyunu diyemeyiz ancak yine de önceki versiyonlarına göre gözle görülür bir farklılık mevcut. Oyuncular genel olarak hikayeli oyunlarda çok fazla grafiksel detaylara takılmıyor olsa da yine de grafiksel açıdan iyi bir şeyler olmasını bekliyor.

Sızdırılan tarihe göre oyun 30 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Elbette bu tarih resmi bir açıklama ile birlikte değişebilir. Bu nedenle resmi açıklama gelmesini beklemek çok daha iyi olacaktır.

Ayrıca oyun için bir trailer sızdırılmıştı ama Square Enix tarafından telif hakları nedeniyle kaldırıldı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol