Life is Strange Remastered Collection Çıkış Tarihi Açıklandı

Square Enix, geçtiğimiz ay yaşanan ertelemenin ardından Life is Strange Remastered Collection'ın yeni çıkış tarihini resmen açıkladı.

Life is Strange Remastered Collection çıkış tarihi nihayet açıklandı. Square Enix, Life is Strange: Remastered Collection’ı ilk olarak Mart ayında bir etkinlikte duyurdu. Burada hem Life is Strange hem de yan ürün olan Life is Strange: Before the Storm’un bu yeniden düzenlenmiş pakete dahil olacağı paylaşıldı.

Başlangıçta, Life is Strange Remastered Collection bu yılın sonbaharında piyasaya sürülecekti. Bu, bu oyunları Life is Strange serisinin en son sürümü True Colors ile güzel bir şekilde birleştirecekti ancak ağustos ayında Life is Strange ekibi, tarihlerdeki değişikliğin bir nedeni olarak koronavirüs pandemisinin devam eden etkilerini öne sürerek Remastered Collection’ın lansmanının ertelendiğini duyurdu.

Geliştirici ekip ayrıca Life is Strange ekibi üzerinde istenmeyen baskıları önlemek için True Colors ile Remastered Collection arasında biraz daha büyük bir boşluk bırakmanın ihtiyatlı bir hareket olacağına karar verdi. Daha sonra ekip, Remastered Collection’ın 2022’nin başlarında piyasaya sürüleceğini ve belirli bir tarihten kaçınılacağını belirtti. Denildiği gibi oldu ve Life is Strange Remastered Collection çıkış tarihi 2022’nin başı olarak açıklandı.

Life is Strange Remastered Collection çıkış tarihi

Life is Strange Remastered Collection Çıkış Tarihi

Şimdi, epizodik Life is Strange serisinin hayranları, Remastered Collection için kesin bir çıkış tarihine sahip. Square Enix tarafından paylaşılan bir basın açıklamasında, oyunların 1 Şubat 2022‘de Google Stadia, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC‘ye geleceği doğrulandı. Güncellenmiş karakter seti ve ortam görselleri ile birlikte , Square Enix, Life is Strange serisindeki orijinal oyunun aksine, Max ve Chloe karakterlerinin yeniden düzenlenmiş versiyonda tamamen hareket yakalamalı yüz animasyonlarına sahip olacağını açıkladı. Bu arada Before the Storm, Zombie Crypt kıyafeti gibi Deluxe içeriği de olacak.

Life is Strange: Remastered Collection’ın 2022’de piyasaya sürülmesi, hayranların Max ve Chloe ile bir kez daha birleşmeleri için hoş bir fırsat olacak. Hikayelerinin her ikisi de, oyunların sırasıyla 2015 ve 2017’deki ilk sürümlerinden bu yana zamana dayanan güçlü hikayelere sahip. Bu karakterleri gelişmiş görselleriyle görmek, oyuncuların oyununa başka bir boyut katacak ve eski ve yeni hayranlar için muhtemelen daha da duygu yüklü bir deneyim sunacak.

Life is Strange Remastered Collection çıkış tarihi açıklanması ile oyuncular oldukça sevindi. Life is Strange True Colors şu anda, Before the Storm ve True Colors’tan Steph Gringrich’in 30 Eylül’de piyasaya sürülecek bir ek paket ile mevcut. Wavelengths adlı bu ek paket, Steph’in hikayesini iklime alıştıkça kataloglayacak. Bu arada, True Colors Ultimate Edition’a sahip olanlar, gelecek yıl piyasaya sürüldüğünde paketinin bir parçası olarak Life is Strange: Remastered Collection’a da erişebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol