Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Life is Strange Double Exposure’dan 18 Dakikalık Oynanış

Geliştiriciliğini Deck Nine Games ekibinin üstlendiği Life is Strange Double Exposure için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Yayıncılığını Square Enix ve geliştiriciliğini Deck Nine Games ekibinin üstlendiği Life is Strange Double Exposure için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan bu yapım Max Caulfield‘in büyümüş halini konu alıyor ve ilk oyundan bu yana nasıl bir değişim geçirdiğini bizlere doğrudan sunuyor.

Daha fazla detaya girecek olursak oyun için yayınlanan genişletilmiş oynanış videosu yaklaşık olarak 18 dakikalık bir içeriği bizlere sunuyor. Video içerisinde oynanış kısımlarının yanı sıra aynı zamanda Max Caulfield seslendirme sanatçısı Hannah Telle, oyun yönetmeni Jonathan Stauder ve hikaye yönetmeni Felice Kuan ile yapılan röportajlar yer alıyor. Bu sayede karakterler ve arka planda yer alan ekip hakkında daha fazla detaya sahibi olabiliyorsunuz.

Life is Strange Seçim Odaklı Yapıya Sahip

Life is Strange Double Exposure oyununun ana hikayesine kısa bir bakış atacak olursak Prestijli Caledon Üniversitesi’nde misafir fotoğrafçı olarak çalışan Max Caulfield, serinin ilk oyununda olduğu gibi arkadaşı Safi’yi ölü bir şekilde buluyor. Ana karakterimiz arkadaşını kurtarmak için yıllardır kullanmadığı ve özel bir güç olan geriye sarma yeteneğini kullanıyor. Ancak bu durum daha fazla tehlikeyi ve problemi beraberinde getiriyor.

Life is Strange Double Exposure 2024 06 13 24 001

Seçim odaklı ve hikaye içerikli bu yapım içerisinde yapacağımız seçimlerle beraber gidişatına yön verirken aynı zamanda farklı sonlara ve kaderlere doğru ulaşabiliyoruz. Life is Strange: Double Exposure, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için 29 Ekim’de çıkmaya hazırlanıyor. Oyun aynı zamanda Switch konsollarına gelecek ancak çıkış tarihi şu an için belli değil. Diğer taraftan oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft Store üzerinden yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.