Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Life Is Strange 20 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Life Is Strange serisi çok oynanmaya devam ediyor. Serinin ilk oyunu büyük bir dönüm noktasına ulaşıyor ve ekipler bunu kutluyor.

Hikaye odaklı macera oyunu Life is Strange, 2015‘teki çıkışından bu yana 20 milyon oyuncuya ulaşarak yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Bölüm bölüm olarak ilerlediğimiz, hikayeye yön verdiğimiz, seçimlerimizin önemli olduğu ve ilgi çekici karakterlerin yer aldığı oyunda duygu dolu bir yolculuk sizleri bekliyor. Sürükleyici bir hikayeye ve ilgi çekici bir sanat tarzına sahip olan yapımın geniş bir hayran topluluğu bulunuyor.

Beş bölümden oluşan Life is Strange’in hikayesi, aniden zamanı geriye sarabildiğini keşfeden ve ardından kaosun ortaya çıkmasını engellemek ve yakın arkadaşını kurtarmak için alternatif zaman döngülerine atlayan bir kızın hikayesini anlatıyor. Oyun o kadar başarılı oldu ki 2018’de Life is Strange 2 ve 2021’de True Colors ile seri genişledi. Serinin her bir oyunu farklı karakterleri ve hikayeyi konu alıyor. Dolayısıyla birbirinden bağımsız.

Life Is Strange Serisi Oynanmaya Devam Ediyor

X‘te (eski adıyla Twitter) Life is Strange orijinal hesabı ilk oyunun 20 milyon oyuncuya ulaştığını açıklayan bir gönderi yayınladı. Burada oyuncular genel anlamda olumlu tepkiler verdi ve serinin yeni oyununu beklemeye koyulduklarını söyledi. Dontnod‘un birkaç yıl önce serinin geliştirilmesini Deck Nine‘a devretmesine yol açan bir değişimin ardından seriye ne olacağı henüz bilinmiyor.

life is strange hits 20 million

Life is Strange evreni açık uçlu bir stille karşımıza çıkıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her oyunda tamamen yeni bir yer ve karakterler karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda burada farklı güçleri keşfetmeye çalışan kişiler ön plana geliyor. Nitekim telekinezi, zaman kontrolü, zihin okuma ve insanların ne hissettiğini anlama gibi olağanüstü bir yeteneği Life Is Strange: True Colors oyununda gördük.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.