Life is Feudal: MMO Steam’de Erken Erişim’e Açıldı

Life is Feudal bir kere daha, MMO sürümüyle Steam'e geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz yıllarda çıkan açık dünya hayatta kalma – aksiyon oyunu Life is Feudal’ın yeni oyunu olan Life is Feudal: MMO nihayet Steam’de Erken Erişim aşamasına geçti. Oyun şu anda Steam üzerinden oynanabiliyor ve kullanıcılar açık betaya katılabiliyor.

Normal oyunun daha gelişmiş ve ayrıntılı sürümü olan Life is Feudal: MMO, farklı dünyalara sahip ve bunların her birinde 10 bin kişi aynı anda yer alabiliyor. RPG mekaniklerinin de bulunduğu, ekonomi, diplomasi ve savaş faktörlerinin bir arada kullanıldığı Life is Feudal: MMO, Abella adlı fantastik bir dünyada geçiyor.

Life is Feudal: MMO şu anda Steam üzerinde üç farklı paket hâlinde satılıyor. Pagan Starter Pack yani başlangıç paketi için 69 TL fiyat etiketi belirlenirken, Pilgrim Starter Pack 149 TL’ye ve Zealot Starter Pack de 235 TL’ye satılmakta.

Aktif ve yaşayan bir dünya sunan, oyuncuların ittifaklar kurup doğayı kendi lehine çevirmeye çalıştığı yapımda Bitbox tarafından geliştirildi. Şimdilik ‘karışık’ kullanıcı puanlarına sahip olan Life is Feudal: MMO’ya Steam üzerinden erişebilir ve satın alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol