Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lies of P’nin İlk Ücretli DLC’si Duyuruldu (İkinci Oyun Yolda)

Lies of P'nin ilk ücretli ek paketi duyuruldu. Ayrıca devam oyunun geleceği de kesinleşti.

Lies of P‘nin yönetmeni Ji Won Choi, popüler aksiyon RPG oyunu için ücretli bir DLC üzerinde çalıştıklarının müjdesini verdi. Bu DLC, insan olmanın bir yolunu bulmaya çalışan Pinokyo’nun Krat şehrinde maceralarını sürdüren karakterimizin hikayesini ilerletecek.

Neowiz, Pinokyo temelli bu ilk oyunu ile souls-like oyun türünün en iyi örneklerinden birisini yarattı. Hem oyunculardan hem eleştirmenlerden gelen inceleme notları da bir hayli olumlu oldu. Oyunun benzersiz atmosferi ve hikaye sunumu ile ilk günden Game Pass hizmetinde yer alması bir araya gelince, oyun büyük bir sükse yaptı. Ayrıca Game Pass’e rağmen, oyunun satışları 1 milyonu geçti.

Lies of P 2 İçin Çalışmalar Başladı

Yönetmen Ji Won Choi, oyunun ilk DLC’si ve gelecek yamasının içeriği hakkında ayrıntılar da dahil olmak üzere bilgiler paylaştı. Oyunun hayranlarına teşekkür eden Choi, Neowiz’in Soulslike aksiyon RPG’si için yakında çıkacak bir DLC üzerinde çalıştığını açıkladı ve “En büyük önceliğimiz DLC’yi geliştirmek ve devam oyunumuz üzerinde çalışmak.” ifadelerini kullanarak devam oyununu da müjdeledi.

Lies of P'nin İlk Ücretli DLC'si Duyuruldu (İkinci Oyun Yolda)

Çıkış tarihi gizemini koruyan Lies of P DLC’sinin yanı sıra Choi, bu Kasım ayında çıkacak ücretsiz güncelleme hakkında da bazı detaylar paylaştı. Güncelleme, oyuncuların Weapon Assemble sisteminden daha iyi keyif almalarını sağlayacak ve özel silahlar üretmelerine olanak sağlayacak bir silah dengesi getirecek. Ayrıca oyunun ilk aşamalarının zorluk seviyesi de azaltılacak.

İşten çıkarmalarla gündeme gelen onlarca oyun stüdyosunun aksine Neowiz, şuanda birçok kişiye istihdam sağlıyor ve yeni işe alımlar yapıyor. Son olarak, Wo Long isimli başka bir souls-like oyun ile işbirliği yapacaklarını açıklayan Choi, oyunun müziklerini içeren ayrı bir Müzik Paketi DLC’si yayımlamak istediklerini de belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.