Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lies of P’den 8K Oynanış Videosu

Sekiro ve Bloodborne'dan ilham alan oyun için yayınlanan son oynanış videosunda, Pinokyo'nun bir maymun gibi hareket eden dev robot polis ile savaşını 8K olarak izleyebiliyoruz.

AMD tarafından yayınlanan yeni Lies of P oynanış videosu, Pinokyo’dan ilham alan ARPG oyununda yer alan ürkütücü bir bölüm sonu dövüşünü 8K çözünürlükte sergiledi. Videoyu şöyle özetleyelebilirim, Bloodborne oynadıysanız, Darkbeast Paarl’ı bir tür dev, mekanik, maymun benzeri polis kuklası robota dönüştüren bir boss dövüşü hayal edin.

Ne yazık ki bu Lies of P oynanışı yalnızca birkaç dakika sürüyor ancak şu anda aynı zamanda aksiyon RPG oyununun çıkış yılında olduğumuzu düşünürsek, 2023 yılının tanıtım kampanyalarını başlatmak için 8K çözünürlükte bir boss dövüşü görmek güzel. Souls-Like oyun türünün en önemli yönlerinden olan atmosfer, vuruş hissi ve ses tasarımı gibi mekanikler bu oyunda kesinlikle çok etkileyici olacak.

Lies of P 8K’da Kusursuz Görünüyor

Lies of P'den 8K Oynanış Videosu

Oyunu anlatırken bol bol Bloodborne örneği veriyorum ancak Fromsoftware’in oyununu oynadıysanız, ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ay ışığını yansıtan loş kaldırım taşlarıyla Bloodborne’daki Yharnam‘ın merkezini çok anımsatan şehir sokaklarında oldukça harika görünen bir oyun ile karşı karşıyayız. Ardından videonun yıldızı olduğunu düşündüğüm kısma, boss dövüşüne geliyoruz.

Boss ayrıca Sekiro: Shadows Die Twice’daki Guardian Ape’yi anımsatan bir maymun gibi hareket ediyor. Bu yüzden, emin olmak için bu boss siz onu yendikten sonra kafasını kaybederse, kontrolcüyü bırakmamanızı tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, Lies of P’yi Bloodborne veya Sekiro ile karşılaştırıyoruz çünkü kısa videodan bile, bu oyunlardan bolca ilham alındığını siz de görebilirsiniz.

Son olarak, Lies of P oynanış videosu, geçen yılın sonunda piyasaya sürülen yeni Radeon RX 7900 XTX ekran kartını sergilemek için 8K çözünürlükte paylaşan AMD’den geldi. Oyunun Steam sayfasına göre, oyun 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak ve oyun oldukça dikkat çekici olduğu için, oyunu tüm büyük etkinliklerde görürsek şaşırmayız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.