Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LG, CES 2021’de Bükülebilir OLED Oyun Monitörü Tanıtacak

LG Display, birkaç şeffaf OLED demosuna ek olarak, CES 2021 sanal galerisinde oyunla ilgili bir konsept monitör de sergileyecek.

LG Display, birkaç şeffaf OLED demosuna ek olarak, CES 2021 sanal galerisinde oyunla ilgili bir konsept monitör de sergileyecek. Düz ekran arasında geçiş yapabilen 48 inçlik 4K bükülebilir CSO ekran. Buradaki fikir, videoları düz ekran modunda izlemenin keyfini çıkarabilmeniz. Sonra bir düğmeye basarak monitörün daha sürükleyici oyun için 1.000 mm yarıçapına kadar kavisli bir ekrana dönüşmesi.

LG CES 2021de Bukulebilir OLED Oyun Monitoru Tanitacak

Bu demo, 65 inçlik bir ekranın kavisli bir moda dönüştüğü geçen yılki uçak içi eğlence demosunu hatırlatabilir. Bu sefer yeni olan şey, “CSO” yönü: Altında, tüm OLED panelini bir hoparlöre dönüştüren 0,6 mm kalınlığında bir film uyarıcısı var. Bu, daha ince bir monitöre izin verir ve doğrudan ekrandan gelen sesle, bu görünüşe göre hem oyun hem de video deneyiminin sürükleyiciliğine katkıda bulunur.

Koreli firma, bu monitörün bugünlerde bir oyun monitörü için en düşük seviye olan 40Hz’den 120Hz’ye kadar değişken yenileme oranını desteklediğini ekledi. Diğerleri zaten 240Hz veya hatta 360Hz sunuyor, ancak açık bir şekilde dönüştürme yeteneklerinden yoksunlar. Bu şekil değiştiren monitörün canlı bir demosunu izlediğimizde daha fazlasını paylaşacağız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.