Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile’ın Arkasındaki Level Infinite Exoborne’u Duyurdu

Dünyaca ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile ile tanınan Level Infinite, Sharkmob tarafından geliştirilen çok oyunculu nişancı oyunu Exoborne'u The Game Awards sahnesinde ilk kez tanıttı.

Dün akşam sahiplerini bulan The Game Awards 2023‘te yapılan duyurulardan biri de, Level Infinite ve Sharkmob ortaklığıyla geliştirilen çok oyunculu nişancı oyunu Exoborne oldu. PC ve konsol platformları için yapılan oyunun henüz bir çıkış tarihi yok, ancak 2024 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Yayıncı koltuğunda PUBG Mobile ile tanınan Level Infinite’in oturduğu Exoborne, dünyanın bir tür doğal afete sürüklenmesinin ardından ABD’nin güneydoğusunda bulunan bir bölgede geçiyor. Oyuncular, Exo-Rig adlı güç zırhlarının ve sahada üretip özelleştirebilecekleri şeylerin yardımıyla kendilerine verilen görevleri tamamlaya çalışacaklar.

Geliştirici stüdyo Sharkmob‘a göre oyuncular, zamanla gelişecek ve dünyada yeni gizemler oluşturacak olan bir hikayede doğanın güçleriyle savaşacaklar. Proje hakkındaki bilgiler oldukça sınırlı olsa da, gelecek yılın başlarında daha fazla şey duyacağımızı umuyoruz.

Sharkmob’un kreatif direktörü Petter Mannerfelt yaptığı açıklamada, “Exoborne bizim için sadece bir oyun değil, bundan çok daha fazlası. Uzun süredir yapım aşamasında. Nihayet bunu dünyaya duyuracağımız ve insanların hem evren hem de yarattığımız heyecan verici, aksiyon dolu oyun alanı hakkında ne düşündüğünü duyacağımız için heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.