Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lethal Company Steam’de Yılın Oyunları Arasında

Lethal Company henüz piyasada birkaç aylık olmasına rağmen Steam'de gerçekleştirilecek olan yılın oyunları listesinde yer alıyor.

PC oyuncularının uğrak noktası olan Steam platformunda yılın oyunu adayları açıklandı. Bu adaylar arasında birkaç ay önce çıkış yapmış olan ve henüz piyasada yeni bir proje olan Lethal Company yer alıyor. Bu durum mevcut oyunu The Game Awards etkinliğinde 5 farklı ödülle beraber ön plana çıkan Baldur’s Gate 3 ile karşı karşıya getiriyor.

Steam, 15 Aralık tarihinde tüm kategorilerde çeşitli ödüller alınabilecek yıl sonu etkinliğini duyurdu. 21 Aralık tarihinde kış indirimi ile beraber başlayacak olan oylama, Steam platformunda geçerli olacak yılın oyunu seçimleri içerisinde elbette birçok proje yer alıyor. Bu projeler arasında Lethal Company, Baldur’s Gate 3, EA Sports FC 24, Hogwarts Legacy ve Resident Evil 4 Remake yer alıyor.

Lethal Company Çok Satmaya Devam Ediyor

Lethal company signs

Lethal Company, son dönemlerde oyuncular ve yayıncılar arasında oldukça popüler bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Twitch platformu üzerinde oyun oynayan birçok ünlü yayıncı tarafından tercih ediliyor. Bunlarla beraber, oyun Steam Charts sitesine göre yaklaşık olarak 250.000 eş zamanlı oyuncuyla beraber bizleri karşılıyor. Oyunun ayrıca Steam platformu üzerinde 150.000‘den fazla kullanıcı incelemesi bulunuyor.

Steam DB sayfasında açıklanan bir rapora göre de oyun şu anda 4 milyondan fazla sattı belirtiliyor. Tek bir kişi tarafından geliştirilen bu yapım elbette büyük oranda başarıya ulaşmış durumda ve daha önce herhangi bir reklam kampanyası da yapılmadığını belirtelim. Geldiğimiz noktada böyle bir oyunun Steam platformu üzerinde yer alan yılın oyunları arasında yer alması elbette önemli bir gelişmeyi ortaya çıkarıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.