Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LEGO Horizon Adventures Duyuruldu: İşte Fragman

Horizon evrenini LEGO temasına getirmeyi hedefleyen LEGO Horizon Adventures açıklanan detaylara göre PlayStation 5, Switch ve PC için çıkışını gerçekleştirecek

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın, geliştiriciliğini ise Guerrilla Games ve Studio Gobo stüdyolarının üstlendiği LEGO Horizon Adventures resmi olarak duyuruldu. Horizon evrenini LEGO temasına getirmeyi hedefleyen bu yapım açıklanan detaylara göre PlayStation 5, Switch ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. 2024’ün ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülecek olan oyunun PC sürümü ise Steam ve Epic Games Store üzerinden yayınlanacak.

Guerrilla ve Studio Gobo tarafından birlikte geliştirilen LEGO Horizon Adventures, Horizon dünyasındaki olaylardan esinlenen bir yapıyı içeriyor. Uzak bir gelecekte geçen yapımda grafik tarzının Lego tuğlalarından yapıldığını görebiliyoruz. Diğer taraftan seri içerisinde yer alan ana karakter Aloy da buradaki yerini kendi tarzıyla alıyor ve dikkat çekici ortamlara geçiş yapabiliyoruz. Yapımda devasa dinozor benzeri makinelerin olduğunu görebiliyoruz.

LEGO Horizon Adventures Yeni Maceralar Sunacak

LEGO Horizon Adventures’ın ana hikayesine bakacak olursak ana karakterimiz Aloy, bebekken bir mağaraya terk ediliyor ve orada vahşi doğanın yolunu öğreten Rost adında bir kır saçlı avcıyla karşılaşıyor. Avcı tarafından büyütülen ana karakterimiz daha sonra kendi kaderini keşfetmek ve aynı zamanda geleceğine yön vermek için büyük bir mücadeleye atılıyor. Elisabet adında bir bilim adamının bin yıllık hologramı tarafından yönlendirilen Aloy, kadim bir kötülüğe doğru adım atmaya hazırlanıyor.

LEGO Horizon Adventures 2024 06 07 24 003

LEGO Horizon Adventures oyununda ana karakterimizle maceradan maceraya koşabiliyoruz. Diğer LEGO oyunlarında olduğu gibi elimizdeki silahları düşmanlara karşı kullanabiliyor, farklı bölgelere doğru yol alabiliyor ve bunların hepsini LEGO tarzıyla yaşamaya hazırlanıyoruz. Oyunun aynı zamanda duyuru fragmanı yayınlanmış durumda, bu içeriğe aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.