Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Legion Y700 Oyun Tableti Hakkında Detaylar Geldi!

Lenovo oyun tableti pazarına bir cihaz daha getirecek. Lenovo Legion Y700 oyun tableti hakkında yeni detaylar çıktı.

Lenovo Legion Y700 oyun tabletinin gerçek görüntüleri nihayet paylaşıldı. Lenovo Legion Y700’ün özellikleri ve fiyatıyla ilgili sızıntılar gelmeye başladı. Ve hatta daha yüksek özellikli bir Y900 versiyonu olabileceğine dair öneriler bile geliyor.

8,8 inçlik  Lenovo Legion Y700 oyun tableti, geçtiğimiz saatlerde Weibo adlı sosyal medya platformunda görüntüleri paylaşıldı. Görüntülere baktığımızda, cihazın altında görünen bir USB Type-C bağlantı noktası ve yanda görünen ses açıp kapatma düğmeleri ile donatılmış. Kamera modülü de açıkça ikili ya da üçlü kamera kurulumu ile gelebilmesi kuvvetle muhtemel.

Legion Y700 Oyun Tableti Yakında Çıkacak

Legion Y700

Ön kamerası, ön taraftaki tabletin üst kenarına yerleştirilmiş bir şekilde kutudan çıkacak. Lenovo, 2560×1600 çözünürlüğe ve 120 Hz ekran yenileme hızına sahip 8,8 inç oyun tableti Legion’ın ekranının temel özelliklerini zaten açıklamıştı.

Android oyun tableti için söylentilerin geri kalanına gelecek olursak, ekranın LCD veya AMOLED olduğu konusunda bölünmüş iki farklı görüş var. Weibo’daki kullanıcılar bunun bir AMOLED olacağını öne sürdüler. Cihaz 6 GB veya 8 GB RAM ve 128 GB ya da 256 GB depolama seçenekleri makul görünüyor. Tahmini olarak pil kapasiteleri ise 7.100 mAh veya 9.000 mAh olabilir. Tabii ki, OEM resmi bilgiler gelene kadar hiçbir şey kesin değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.