Legends of Runeterra

MMOTCG
Takip Et
9.6

Mükemmel

4.4

Kullanıcı

Legends Of Runeterra’nın 0.9.0 Yama Notları Yayınlandı

Legends of Runeterra'nın 0.9.0 yaması için güncelleme detayları yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Legends of Runeterra şuan güncel olarak 0.8.3 yamasında oynanıyor. Mevcut yamaya üç yeni Guardian ve bir kaç yani ayar gelmişti. Ancak 0.9.0 yaması oldukça etkili bir güncelleme olacak. Yeni gelecek olan yama ile birlikte oyunun genel yönlerinde değişiklik olacak.

blank

Riot Games yeni gelecek yama’da bir kaç şampiyon kartını değiştiriyor, ancak kontrol etmeniz gereken çok sayıda follower kartı ve spell kartı mevcut. Örneğin Inspiring Mentor, Commander Ledros ve Blade of Ledros yeni text’ler alıyor. En büyük değişikliği, tekrarlayan bir tehdit olarak hareket eden ve önyükleme yapması esnek olan son derece güçlü bir oyun sonu bombası olan Commander Ledros kartına geliyor. Kartın mana cost’u arttırıldı.

Bunlara ek olarak ayrıca oyunun XP ve Expeditions ödüllerinde de değişikliğe gidildi. Riot “oyuncular zorlayıcı seçenekler sunulmasını beklemesi gerecek” diyor. Riot ayrıca yeni gelecek olan yama ile birlikte oyuna yeni kare hızı ayarları sunuyor. Oyun bildiğiniz üzere şu an için 30 FPS‘e sabitlenmiş olarak oynanıyor ve daha üstüne çıkabileceğiniz herhangi bir ayar mevcut değil. Yama notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Şampiyon Kart Değişiklikleri

Lux (Seviye 1)

  • Güç 3’ten 4’e çıkarıldı.
  • Sağlık 4’ten 5’e çıkarıldı

Lux (Seviye 2)

  • Güç 4’ten 5’e çıkarıldı
  • Sağlık 5’ten 6’ya çıkarıldı

Yasuo (Seviye 1)

  • Hatırlayabileceğiniz birim sayısı 6’dan 5’e düşürüldü.

Kart Değişiklikleri

Back to Back

  • Maliyet 5’ten 6’ya çıkarıldı

Arena Battlecaster

  • Sağlık 2 katına çıkarıldı

Deny

  • Maliyet 3’ten 4’e çıkarıldı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol