Legends of Runeterra

MMOTCG
Takip Et
8.3

Çok iyi

6.1

Kullanıcı

Legends of Runeterra İçin Path of Champions Modu Duyuruldu

Riot Games, kart oyunu Legends of Runeterra'ya Path of Champions adlı yeni bir PvE oyun modunun yanı sıra yeni içerikler ekleyeceğini duyurdu.

Riot Games, kart oyunu Legends of Runeterra‘ya yepyeni bir oyun modunun geldiğini duyurdu. Path of Champions adlı yeni oyun modu, Riot’un yeni Netflix dizisi Arcane’nin çıkışıyla birlikte piyasaya sürülecek ve gösteride yer alan aynı karakterlerin çoğuna sahip olacak.

Runeterra dünyası League of Legends oyununda doğmuş olsa da, Riot son yıllarda ufuk açıcı özelliğini diğer oyunlara da yaymaya başladı. İlk sürümlerinin her ikisi de, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra, Riot’un amiral gemisi oyunuyla aynı dünyada kuruldu.

Üçü genellikle aynı karakterleri, büyüleri, yetenekleri, eşyaları ve en önemlisi irfanı paylaştı. Bu bilgi, Riot’un 2021’deki üç oyunun hepsinde merkezi olan Ruination etkinliğinin ardından çıkacak olan yeni tek oyunculu oyunu The Ruined King ile genişletilecek. Şimdi, Riot’un ilk animasyon televizyon programı Arcane ile aynı zamana denk gelecek şekilde üç oyun diziyle ilgili karakterlere, ayarlara ve temalara yönelik daha fazla içerik alacak.

Path of Champions

Legends of Runeterra: Path of Champions

Legends of Runeterra‘ya Jayce için yeni bir şampiyon kartı (kendi destek kartı ve yepyeni bir çift stil özelliği ile birlikte) gibi yeni içerik eklenecek ancak, Arcane etkinliğinin bir parçası olarak Legends of Runeterra’ya eklenen en ilginç şey, yeni Path of Champions modu olacak.

Path of Champions ile oyuncular, Arcane dünyasını keşfedebilecek, Arcane’nin önde gelen karakterleriyle etkileşime girebilecek ve onlarla savaşabilecek. Oyuncular düşmanları yenebilecek, müttefikler kazanabilecek, eşyalar ve güçler ekleyebilecek, patronları yenebilecek ve Legends of Runeterra’ya özgü bir hikayede yolculuk yapabilecek.

Yol boyunca oyuncular, üç ana bölgede (Piltover & Zaun, Ionia ve Bilgewater) 15’e kadar benzersiz Legends of Runeterra karakteriyle karşılaşacak, onlarla etkileşime geçebilecekleri ve mücadeleleri tamamlayarak itibar puanları kazanabilecek.

Hikaye ögeleri Arcane için geçerli değil, ancak oyuncuların oyun, çizgi roman ve diyalog balonları aracılığıyla bu benzersiz karakterlerle etkileşime girmesine ve bu karakterler hakkında bilgi edinmesine olanak tanıyacak. PvE unsurları ayrıca oyuncuların toplaması için yepyeni kartlar sunacak ancak, bazı kartlar yalnızca PvE moduyla sınırlı olacak ve PvP savaşında kullanılamayacak.

Path of Champions oyun modu, çok sayıda yeni kozmetik ve ödülün yanı sıra her seviyeden ve beceriden Legends of Runeterra oyuncularına birçok yeni içerik sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol