Legends of Runeterra

MMOTCG
Takip Et
9.6

Mükemmel

4.4

Kullanıcı

Legends Of Runeterra 0.8.3 Yama Notları Yayınlandı

Legends of Runeterra'nın yeni gelecek olan yamasını sizler için derledik.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Legends of Runeterra 24 Ocak 2020 tarihi ile açık betasına başladı. Şuan genelinde bir çok oyuncu bu kart oyununu oynuyor ve yakın bir dönem’de en çok oynanan kart oyunundan birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bugün Legends of Runeterra’nın 0.8.3 yama notları yayınlandı.

blank

Legends of Runeterra’nın ilk yamasında yapılan değişiklikler büyük ya da kapsamlı değil, ancak oyuna üç yeni Guardian geliyor. Oldukça sevimli gözüken bu Guardian’lar 0.8.3 yaması geldiğinde oyuncuların erişimine açılacak.

Ayrıca çeşitli hata düzeltmeleri, bazı çeşitli ayarlamalar, değişiklikler ve oyunun XP sistemleri ile ilgili geliştirici Riot Games’in kaydettiği aşamaları içeren bir güncelleme mevcut. Riot Games ” Hepinizin açık beta ile sunulan XP değişiklikleriyle nasıl etkileşime girdiğine dikkat edin” diyor.

Riot “İlerleme içi ana hedeflerimizden biri. Angarya benzeri davranışları zorlamadan ödüller yoluyla oyunu oynamaya teşvik etmeye çalışıyoruz. İlerlemenin etkili yollarına sahip olmanızı istiyoruz, sadece bu deneyimlerin eğlenceli olmasını istiyoruz” diyor. Bu gelecek olan yama ile XP sisteminde herhangi bir değişiklik yapılmayacak. Riot Games, sadece gelecekteki olası ayarlamalara bakıyor.

Oyuna, Basilisk, Silverwing ve Gloomtooth adında üç yeni Guardian ekliyor. Oyun içi mağazasında bu Guardian’ları satın alabilirsiniz.

Çeşitli Değişiklikler:

  • Whirling Death ve Yasuo‘nun Stun efektlerinde hızlanmalar yapıldı.
  • Yeni LoR yüklemeleri artık daha küçük bir başlangıç boyutuna sahip, böyle yeni oyuncular oyunu eskisinden daha hızlı oynamaya başlayabilir.
  • Oyunun öğretici sonrası içeriği artık öğreticiler aracılığıyla oynarken, önceden yükleme yapmak yerine indiriliyor.
  • Kristaller ve joker kartlar ile kart craftlarken oluşan hata giderildi.
  • Küçük sosyal panel sorunları düzeltildi.
  • Anivia artık üç yerine iki expeditions archetype’da doğru bir şekilde gösteriliyor.
  • The Box ve Thresh’s The Box daha düşük ses seviyesine çekildi.
  • T-Hex ve Poro Collection‘ın çözünürlük iyileştirmesi yapıldı.

Ayrıca Riot Games, yamaların her iki haftada bir Salı günleri getirmeyi planladığını açıkladı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol