Left 4 Dead 3 Çıkış Tarihi ve Tüm Detaylar

Left 4 Dead 3 bu yıl gelir mi?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Left 4 Dead 2 çok aceleyle hazırlanmıştı ve tepkiler çekmişti. Hatta 25 bin kişilik bir imza kampanyası düzenlenerek oyun boykot edilmişti. Buna rağmen yine de çok beğenildi ve bugün bile binlerce kişi oyunu aktif olarak oynuyor.

Diğer yandan belki de Valve bu tepkilere biraz ‘alındı’ ve Left 4 Dead 3’ün çıkışı yıllardır bekleniyor. Bir türlü oyunun duyurusu gelmezken, Left 4 Dead 3 çıkış tarihi hâlâ merak konusu.

Left 4 Dead 3 Çıkış Tarihi

Peki Left 4 Dead 3 ne zaman çıkacak? Açıkçası oyunun ne zaman çıkacağını bilmiyoruz. Bir diğer deyişle, bu konuda şimdilik hiçbir fikrimiz yok çünkü bildiğiniz gibi Valve ser verip sır vermiyor. Yine de herhangi bir gelişme olursa buradan duyuracağız.

Left 4 Dead 3 Hakkında Ne Biliyoruz?

Yıllar geçmesine rağmen co-op zombi oyunu Left 4 Dead 3 hakkında çok az şey biliyoruz. 2016 yılında oyun hakkında bir ipucu verilmişti fakat bunun kasıtlı mı, yoksa yanlışlıkla mı yapıldığını bilmiyoruz. Destinations Workshop aracının içinde ‘left4dead3’ adlı bir bilgisayar dosyası yer alıyordu fakat kısa süre sonra insanlar fark edince silinmişti.

O tarihten sonra ise Left 4 Dead 3 hakkında çok az haber çıktı. Left 4 Dead Facebook sayfasında bir görüntü yayınlanmıştı ve L4D orijinal fragmanındaki zombi eli yer alıyordu. Buna rağmen zombinin sadece üç parmağı kalmıştı ve akla üçüncü oyun gelmişti. Bu görsel de kısa sürede kaldırılırken, sonrasında Valve’in yeni oyununa dair bir şey duymamıştık.

Left 4 Dead 3 Free to Play mi Olacak?

İlk iki Left 4 Dead oyunu ücretli olarak satılmıştı ve yanında DLC’ler de verilmişti. Buna rağmen Left 4 Dead 3 farklı bir iş modeli izleyebilir ve free to play olarak çıkabilir.

Eğer böyle olursa oyunda mikro ödemeler yer alacak ve hem kozmetik eşyalar, hem de diğer karakterler için ek ücret ödeyeceğiz. Yeni Left 4 Dead 3 çıkarsa oyunun F2P olacağını düşünüyoruz.

2 Yorum

  1. 2020 de çikarsa çok güzel olacak hemen indireceğim yaşim 14 we 9 yaşimdan beri oynuyorum

    Yanıtla
    • Bizde 30 yaşında insanlarız hala oynuyoruz…

      Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol