Left 4 Dead 2 The Last Stand Güncellemesi Yayınlandı

Left 4 Dead 2'nin uzun bir aradan sonra yeni güncellemesi The Last Stand yayınlandı.

Eski ama oldukça popüler olan hayatta kalma FPS oyunu Left 4 Dead 2 için uzun bir aradan sonra yeni bir güncelleme yayınlandı. Ayrıca bu güncellemenin yayınlanması şerefine Valve, Left 4 Dead 2’nin hafta sonuna özel ücretsiz olarak oynanabileceğini açıkladı. Ayrıca oyunu satın almak isteyen oyuncular %80 indirimli olarak 3.70 TL’ye satın alabilirler.

Valve tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen ve oyuncular tarafından oldukça beğenilen Left 4 Dead 2  için yeni bir güncelleme yayınlandı. Hem arkadaşlarınız ile hem de diğer oyuncular hatta isterseniz tek başınıza 4 kişilik ekip halinde oyunu oynayabilirsiniz. Çeşitli zorlukları bulunan oyunun sevilen karakterleri ile birlikte bölüm bölüm ilerlerken, dünya ya yayılmış olan zombileri yenmeye çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde birçok silahta barındıran Left 4 Dead 2’de beş senaryo görevi boyunca Savannah kentinden New Orleans şehrine kadar uzanan zorlu mücadele oyuncuları bekliyor.

Left 4 Dead 2 The Last Stand Güncellemesindeki Yenilikler Nelerdir ?

Oyunun çıkış tarihinin üzerinden çok uzun bir zaman geçmiş olmasına rağmen popülaritesine hiç kaybetmedi. Şimdi yeni gelen güncelleme ile birlikte oyunda bulunan çeşitli hataların yanı sıra sonsuz silah üretimi sırasında sunucu çökmesi gibi sorunlarda giderilmiş durumda. Ancak bu güncelleme Valve’ın bizzat kendisi tarafından değilde, şirketin onay vermiş olduğu otuz kişilik topluluk üyeleri tarafından hazırlanmış.

Yeni güncelleme ile birlikte, PvP arayüzü’nde iyileştirmeler, yirmi altı yeni Survival mod haritası, yeni Scavenge modu arenaları ve yakın mesafeli çatışmalarda kullanabilmek için bir çok yeni silah ve çok daha fazlası oyuna eklenmiş oldu.

Eğer sizde şimdi bu yeni güncelleme ile oyunu oynamak istiyorsanız ve oyuna sahip değilseniz Steam’in sunmuş olduğu %80 indirimli fiyattan yararlanabilir ve Left 4 Dead 2’yi 3.70 TL’ye satın alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol