Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

League of Legends’ta Ne Kadar Para Harcadığınızı Görün

League of Legends'ta şu ana kadar ne kadar para harcadığını öğrenmek ister misiniz? Bu yazımızda, yıllar içinde oyundaki harcamalarınızı nasıl görebileceğinizi anlatıyoruz.

Düzenli olarak vakit geçirdiğiniz bir oyunda ne kadar para harcadığınızı bilmek önemli olabilir. Özellikle League of Legends gibi oyunlarda yıllar içinde biriken tutarı öğrenmek isteyebilirsiniz. Peki, bunun bir yolu var mı? LoL’de ne kadar harcama yaptığınızı öğrenmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz.

Bildiğiniz gibi League of Legends oynaması ücretsiz bir oyun, ancak oyun içinde gerçek parayla satın alabileceğiniz çok sayıda içerik bulunuyor. Geliştirici Riot Games, 2019 yılında yayınladığı bir özellik yardımıyla oyun içindeki toplam harcamanızı görebilmenizi sağlıyor.

League of Legends’ta Harcadığınız Para Ne Kadar?

league of legends'ta ne kadar harcadım

Bu sayfadan League of Legends hesabınıza giriş yaptıktan sonra yıllar boyunca LoL’de ne kadar para harcadığınızı görebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşmak veya onlarla karşılaştırmak için çevrimiçi olarak yayınlanma şansınız da var. Böylece en yüksek harcama miktarına kimin sahip olduğunu görebilirsiniz.

Bu gibi araçlar, mali durumunuzu kontrol altına almanızı da fayda sağlayabilir. Zira bazı durumlarda kontrolü kaybedebilir ve paranızın çoğunu bir oyunda harcayabilirsiniz. Naçizane tavsiyem, farkındalık kazanmak adına belirli dönemlerde ne kadar harcama yaptığınızı kontrol edebilirsiniz. Bu arada League of Legends’ta harcadığınız toplam para miktarının yalnızca mevcut sunucunuz için geçerli olduğunu hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.