League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

League Of Legends’ın Sezon Ortası Turnuvası Coronavirüsünden Dolayı Ertelendi

Sezon ortasın turnuvası olan MSI Coronavirüsünden dolayı ertelendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Riot Games, Coronavirus‘ün katılımcılar için sağlık riski oluşturduğundan ve muhtemelen bazı liglerin aynı nedenden dolayı programı karşılamayacağı için Sezon Ortası Davetiyesi’nin (MSI) 2020’nin erteleneceğini duyurdu.

Coronavirus oyun dünyasını bozmaya devam ediyor. Bu sefer sağlık risklerinden dolayı ertelenen bir başka esport etkinliği de sadece bir turnuva değil. MSI, sadece Dünya Şampiyonası’ndan sonra en prestijli League of Legends turnuvalarından biridir.

Ancak bu, Çin ve Güney Kore‘den katılımcıları içeren uluslararası bir turnuva. Muhtemelen şu an bildiğiniz gibi, Güney Kore’nin virüsle olan durumu Çin’inki kadar korkunç değil, ancak düzenli LCK maçları bir önlem olarak boş stüdyolarda oynanıyor.

Bununla birlikte, Çin ligi LPL, virüsün yayılmasını önlemek için bir sonraki duyuruya kadar tamamen askıya alındı. En iyi League of Legends takımlarından bazılarının Çin’den geldiği düşünüldüğünde, bölgenin katılmasının engellenmesi rekabet olmazdı.

Bu tek başına MSI 2020‘yi ertelemek için yeterli sebep olsa da, planlanan mekanın Çin’de de olması mümkündür. Riot Games kesin yerleri açıklamadı, ancak salgın nedeniyle “MSI 2020’nin zamanlamasını ve yerini ayarlaması” gerektiğini söylediler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol