League of Legends Yeni Sezon Öncesi Eklenecek Eşyalar

Riot Games’in sevilen MOBA türü oyunu olan League of Legends oyununda yeni sezonun başlamasına az bir süre kaldı. Yeni sezon öncesinde oyuna gelecek olan yenilikler de belli olmaya başladı.

League of Legends yeni sezon öncesi eklenecek eşyalar belli oldu. Riot Games’in açıklaması oyuncuları heyecanlandırmaya yetti.

Yeni dönemin başlamasına az bir süre kala, yeni sezon öncesi eklenecek eşyalar da ortaya çıkıyor. Eklenecek olan eşyalar büyücü, tank ve suikastçı olarak ayrılıyor. Oyuna gelecek olan yeni eşyalar hakkında henüz detaylı bir açıklama yapılamamış olsa da yapılan açıklamalar şu yönde.

Yeni Büyücü Eşyaları

League of Legends yeni sezon öncesi eklenecek eşyalar üç kısımda toplanıyor. Oyuna eklenecek olan ilk yeni büyücü eşyası, Kayıp Cilt üzerinden sahip olunabilen bir ihtişamlı savunma eşyası olarak karşımıza çıkıyor. Bazı büyücüler kolay bir şekilde oyunda yok edilebildiği için, haritanın farklı noktalarında ya da savaşın belli yerlerinde etki gösteremiyor. Özellikle Hepbuz, rakipleri uzak tutmaktan ziyade onları yerine sabitlemek için kullanılabiliyor. Gelecek olan yeni ihtişamlı eşya büyücülerin ilk defa saldırıya uğradıklarında, aldığı hasarı kısa süreliğine azaltarak koruma sağlıyor. Çatışma gücünün bir miktarı korumanın sona ermesiyle azalıyor. Bu durumun amacı ise eşyanın yakın dövüşlerde hasar tasarına giren şampiyonlar tarafından kullanılması yerine güvenli bir mesafeden büyüler yaşan şampiyonlar için olması.

Yeni Sezon Öncesi Eklenecek

Bir diğer büyücü eşyası ise rakiplerin kalkanlarını deşerek onlara zarar veren bir efsanevi eşya olarak karşımıza çıkıyor. Can barı düşük ve yakın zamanda kalkan kazanan rakiplere karşı ilave büyü etkisi sağlayan bu eşya, dizilimle erkenden kartopu etkisi sağlamak isteyen anlık hasar odaklı büyücüler için kullanılacağı düşünülüyor.

league of legends yeni sezon oncesi eklenecek esyalar 3

Yeni Tank Eşyaları

League of Legends yeni sezon öncesi eklenecek eşyalar arasında ikinci kısımda yeni tank eşyaları bulunuyor. League of Legends oyununda destek tanklar genellikle Demir Solari’nin Broşu’nu satın alıyor. Destek tanklara düşman safları arasına girip karmaşa çıkartmasını ödüllendiren bu eşyanın yanında oyuna daha ihtişamlı bir eşya getirilmesi planlanıyor. Bu yeni eşya ile birlikte oyuncu bir şampiyonu hareketsiz bırakması durumunda yakınlardaki tüm rakiplerin de hasar alması bu eşya ile mümkün oluyor. Diğer yeni tank eşyaları hakkında daha fazla bilgi verilmedi.

league of legends yeni sezon oncesi eklenecek esyalar 4

Yeni Suikastçi Eşyası

League of Legends’ta günümüzde suikastçı eşyalarının hemen hemen hepsi hedef odaklı anlık hasarlar veriyor. Anlık hasar patlamasını bir kenara bırakarak sık sık yetenek kullanmak isteyen oyuncular için yeni bir eşya sunuluyor. Bu eşya ile birlikte büyük ölçüde yetenek hızı kazandırılırken, şampiyonların hasar verdiği rakiplerin 3 saniye içinde öldüğü her durumda ultinizin bekleme süresinin bir kısmını iade ediyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol