League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

League of Legends’in Yeni Şampiyonu: Vex Fragmanı Yayınlandı

Riot Games'in geliştirdiği League of Legends'a yeni bir kahraman daha eklenecek. Vex, büyü konusunda uzmanlaşmış Yordle ırkının bir temsilcisi olacak. Onun belirleyici özelliği, kasvetli bir emo olması.

Riot Games, League of Legends şampiyonları listesine katılacak bir sonraki karakter için bir fragman yayınladı. Vex, yeni karakterin adından da anlaşılacağı gibi, büyü kullanan bir Yordle olacak. Yordle ırkı, oyunun ansiklopedisine göre evrenin çok popüler bir ırkı ve örnek olması adına ırkın bir diğer temsilcisi ise Teemo‘dur.

Yeteneklerinin tanımını henüz bilmiyoruz ancak sunulan materyallerden görebildiğimiz kadarıyla savaşta gölgesini hem saldırı yapmak hem de hareket etmek için kullanacak. Kahramanın karakterine uygun çünkü sunumdan Vex’in çok kasvetli bir mizacı olduğunu öğrendik. Bu nedenle takma adı, Kasvetperver olacak.

Görünüşü, ifadeleri ve tavrı, emo alt kültürüne tamamen uygun ve sorunları olan biraz şımarık sinirli bir gençle benzerlik uyandıran bir yapısı var. En azından internette hakkında yapılan yorumlar bu şekilde.

Vex

Vex’in Yetenekleri Nasıl Olacak?

İki dakikalık videodan Vex‘in Summoner’s Rift’te hangi rolü oynayacağını söylemek zor. Yeni League of Legends şampiyonunun tüm becerileri, onun gölgesine dayalı olacak; Vex gölgesini bir çeşit şok dalgası göndermek için kullanabilecek veya orta menzilde hızla atılmak için kullanabilecek. Kasvetperver ayrıca, büyük olasılıkla düşmanlara kalabalık kontrolü uygulayarak etki alanı saldırısı gerçekleştirmek için gölgesini kullanacak.

Yeni şampiyon, gaddar bir ırk olan Yordle’a yakışan, karanlık ve hüzünle ilişkilendirdiği birkaç karakter dışında kimseyi sevmeyen bir yapıda olacak. Karakter görünüşe göre trajik Vie figürü, ebediyen üzgün mumya Amumu ve karanlık Mordekaiser’den hoşlanacak.

Yakın gelecekte, şampiyon hakkında daha fazla ayrıntı öğreneceğimizden eminiz. Bu arada, kahramanın sunumunun altındaki yorumların çoğu olumlu. League of Legends hayranları karakteri şimdiden benimsedi. Bakalım kahraman oyuna girdiğinde bu sempati devam edecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

League of Legends Yeni Şampiyon Fragmanı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol