Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

League of Legends TBF 4 Ağustos’ ta! İkinci Parti Biletler Satış Tarihi Açıklandı

League of Legends'ın 2. parti bilet satış fiyatları 2 Ağustos' ta satışta

League of Legends Türkiye, bu sene oyunculara 2. bir şans veriyor. 4 Ağustos'ta başlayacak, Supermassive'li Beşiktaşlı, Dark Passage' lı Türkiye Büyük Finali(TBF)'ni  canlı canlı izlemek için biletleri ikinci kez satışa sunacak. Yalnız unutmayın stoklarla sınırlı olmakla birlikte, başladığı andan itibaren dakikalar içerisinde bitmesi bekleniyor. O yüzden elinizi çabuk tutmanızı öneririz. 2 Ağustos' ta Saat 10:00' da başlayacak TBF 2. parti bilet satışlarını kaçırmayın. TBF için kişi başına düşen bilet sayısı 4 olarak belirlendi. Yani bir kişi 4 adetten fazla bilet alamayacak. 4 biletten fazla bilet alınması durumunda alınan fazla biletler iade edilecek ve Biletix üzerinden sahiplerine haber verilecektir.

 

lol

 

Önemli bir uyarı daha yapalım. Eğer 13 yaşından küçükseniz, yanınızda veliniz ile gelmeniz gerekiyor. Veliniz için de ayrı bir bilet alınması gerekiyor. Biletin satılacağı Biletix linkine girmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

lol2

 

Bilet satın alan herkese, biletlerin üzerinde yazan kodu kullanarak Zebani Diana kostümü kazanacağını da belirtelim. 17 Ağustos tarihinden sonra aktif olacak bu kodlar ile Zebani Diana kostümü kazanabilirsiniz.

 

TBF coşkusunu doruklarda yaşamak için Ülker  Sports Arena'ya davet ediliyorsunuz. 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.