League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

League Of Legends Takımı Rogue Warriors’ın Ormancısı Weiyan, Şike Sebebiyle Takımdan Atıldı

Şike yaptığı gerekçesi ile takımdan atılan Weiyan açıklamalarda bulundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çin ligi LPL takımlarından Rogue Warriors‘ın genç ormancısı Weiyan, şike sebebiyle takımdan atıldı. Rogue Wwarriors yaptığı açıklamada “Ormancımız Weiyan takım kurallarını ağır derecede ihlal eden davranışlarda bulundu, bu tarz durumlara toleransımız sıfır.” dedi.

Esporin‘in haberine göre, League of Legends Çin Ligi olan LPL takımlarından biri olan Rogue Warriors bugün yapmış olduğu açıklama ile ormancı rolünde oynayan Weiyan’ın takımdan atıldığını duyurdu. Weiyan takım kurallarının ihlal ettiği gerekçesi ile takımdan uzaklaştırılırken takım yapmış olduğu açıklamada bu tarz durumlara toleranslarının olmadığını dile getirdi.

Takımdan çıkarılmasının ardından Weiyan ile yapılan röportaj’da “Tatil sırasında çok fazla poker oynadım, çok para kaybettim ve bir adamdan borç aldım. O kişi daha sonra benden şike yapmamı istedi, başta evet dedim ama sonra vazgeçtim. Vazgeçtiğim için beni tehdit etti ve yalan söyleyerek şu anki duruma düşmemi sağladı.” dedi.

Weiyan devam eden konuşmasında “Poker oynadığım ve bu konuşmayı yaptığım için hatalıyım ve takım beni kovdu, bunu kabul ediyorum ama yemin ederim ki asla şike yapmadım.” diyerek şike yapmadığının altını çizdi ancak yinede takıma geri alınmadı ve lisansının iptal edilip edilmeyeceği ise merak konusu oldu.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol