Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

League of Legends Yeni Şampiyonu Skarner Yetenekleri Açıklandı

Riot Games, League of Legends'ın yeni şampiyonu Skarner'ın yeteneklerini paylaştı. Karakter, 14.7 yaması ile oyuna eklenecek.

Riot Games, 14.7 yaması ile League of Legends‘a gelecek olan yeni şampiyon Skarner‘ın yeteneklerini açıkladı. Kadim tözkabuk Skarner, yönetici sınıfı olan Yun Talların kurucu üyelerinden biri olarak Ixtal’da itibarlı bir konuma sahip. Hayatını Ixtal’ın tecridini sürdürerek burayı dünyanın geri kalanından korumaya adadı, ancak Yun Talların bu kararı sorgulamaya başlamasıyla Skarner giderek daha paranoyak bir hale geldi.

Sonuç olarak Skarner ne pahasına olursa olsun Ixtal ve halkını korumak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır. Çok yakında yayımlanacak olan 14.7 yaması, oyun içi yeteneklerden oynanış tarzına, görsellerden oyun içi modele ve hatta Runeterra dünyasındaki hikayesine kadar her yönünü içeriyor.

Skarner Yenilenmiş Haliyle League of Legends’ta

league of legends Skarner yetenekleri

League of Legends, Görsel ve Oynanış Yenilemeleri aracılığıyla sevilen şampiyonları temel kimliklerine ve tasarımlarına sadık kalarak modernleştirmeyi amaçlıyor. İki yıldır üzerinde çalışılan Skarner’ın güncellemesi, şubat ayında oyunculara sunulan Smolder‘ı takip ediyor. Riot Games, toplam iş gücünün yüzde 11’ine denk gelen 530 çalışanının işten çıkarılmasına ve Riot Forge’un kapatılmasına yol açan kapsamlı bir küçülmeye gitmişti. Bunun bir parçası olarak League of Legends‘ın bütçesi de azaltılmıştı.

LoL’ün baş şampiyon yapımcısı Alexia “Lexical” Gao, Skarner görsel ve oynanış güncellemesi gibi projelerin Riot’un yeniden yapılanmasından “etkilenmeyeceğini” belirtmiş, ancak gelecekteki projeler için aynı şeyi garanti edemeyeceklerini söylemişti. “Hala neleri destekleyebileceğimizi belirleme sürecindeyiz” diyen Lexical, yakında bu projeler için güncellenmiş bir yol haritası yayımlamayı umduklarını ifade etmişti.

Skarner Yetenekleri

Kristal Öncü Skarner’ın yetenekleri şöyle:

Pasif – Titreşim Ağı

Skarner’ın saldırıları, Tektonik Zemin, Toprağın Başkaldırısı ve Mıhla rakiplere sarsıntı yükü uygular. Üstünde 3 sarsıntı yükü biriken rakipler zamanla azami canlarının belli bir yüzdesine eşdeğer miktarda hasar alır.

Q – Tektonik Zemin/Toprağın Başkaldırısı

Skarner yerden koparttığı kayayı sonraki 3 saldırısını güçlendirmek için kullanır. Bu saldırılar ilave hasar, menzil ve saldırı hızı kazanır. Üçüncü saldırısı kayayı hedefine vurarak hasar verir, yavaşlatır ve bu etkiyi sonlandırır.

Skarner, Toprağın Başkaldırısı yeteneğini yeniden kullandığında kayayı rakibe fırlatır. Kaya isabet ettiği ilk rakibin üstünde patlayarak aynı hasarı verir, yavaşlatır ve bu etkiyi sonlandırır.

W – Sismik Kalkan

Skarner bir kalkan kazanır ve yere vurarak yakındaki rakiplere hasar veren ve onları yavaşlatan bir şok dalgası yayar.

E – Ixtal Hücumu

Skarner yüzey şekillerini yok sayarak ileri hücum eder ve temas ettiği ilk rakip şampiyonu veya büyük canavarı yakalar. Ardından kısa bir mesafe boyunca onu sürükleyerek bir yüzey şekline çarptığında sersemletir ve ona hasar verir.

R – Mıhla

Skarner en fazla 3 şampiyonu mıhlayarak sindirir ve onlara hasar verir. Skarner kısa süreliğine ilave hareket hızı kazanır ve etki sonlanana dek onları kendisiyle birlikte sürükler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.