Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

League Of Legends Sezon 11 Başladı Mı? İşte Detaylar

Dünyanın en popüler MOBA oyunu olan League of Legends Sezon 11 ne zaman başlayacak? League of Legends Sezon 11 başladı mı?

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan dünyanın en popüler MOBA oyunu “League of Legends Sezon 11 başladı mı? League of Legends Sezon 11 ne zaman başlayacak?” gibi soruların cevabını haberimizin detaylarında öğrenebilirsiniz.

League Of Legends Sezon 11 Basladi Mi Iste Detaylar 1

Dünyanın en popüler MOBA oyunu olan League of Legends’ın geçtiğimiz günlerde hatırlayacağınız üzere Riot Games tarafından yeni sezonunun başlangıç tarihi duyurulmuştu. Oyuncular yeni sezon ile birlikte 10 maçlık yerleştirme maçlarının ardından bir lige yerleşecek ve daha sonra ise daha üst liglere yerleşmeye çalışacak. Peki League of Legends Sezon 11 ne zaman başlayacak?

Riot Games geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile birlikte yeni sezonun 8 Ocak 2021 tarihinde Türkiye saati ile 04:00’da başlayacağını duyurdu. 7 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan 11.1 yaması ile birlikte resmi olarak yeni sezon başlamış olsa da oyuncular Türkiye saati 04:00’dan itibaren lig yerleştirme maçlarını oynayabilecekler.

Geçtiğimiz sezonunun bitmesi ile birlikte aynı zamanda ödüllerini de almış olan oyuncular Sezon 11 bitiminde daha iyi ödüller alabilmek için dereceli oyunlarını oynayıp daha yüksek seviyelere çıkabilirler. Hem tekli, hem esnek liglerin tamamı sıfırlandı. Bu nedenle önceki sezon altın veya daha üstünde bitiren oyuncular Şanlı Lucian kostümünün sahibi oldular. Yeni sezon ile birlikte oyuncuların hangi şanlı kostümü alacağı ise henüz açıklanmadı.

Sizin yerleştirme maçlarınız nasıl geçiyor?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.