League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

League of Legends Şampiyon Yol Haritası Açıklandı: Udyr Yenilenecek

En son League of Legends şampiyon yol haritası, oyunculara yaklaşmakta olan şampiyon sürümlerine ve yaklaşan Udyr şampiyonu yeniden çalışmasına bir göz attı.

Riot Games, oyuna gelecek tüm yeni ve elden geçirilmiş şampiyonlar hakkında fikir veren en son League of Legends şampiyon yol haritası yayınladı. Yaklaşan League of Legends Dünya Şampiyonası öncesinde ve mevcut League of Legends sezonunun sonunda, odak noktası League of Legends Sezon 12‘ye doğru kaydı. Yeni sezon öncesi Riot, yeni özellikler ve şampiyonlar için hazırlık yapmaya başladı.

League of Legends sezon öncesi için duyurulan özellikler arasında oyunun ögelerinde yapılan güncellemeler, tarafsız ejderha güçlendirmeleri ve oyuncuların oyunlarında ilerleme yollarını genişletecek yepyeni bir Mücadeleler özelliği yer mevcut. Yeni sezon ayrıca League of Legends’a yepyeni şampiyonlar ve şampiyon revizyonları getirecek. Oyun zaten 150’den fazla şampiyondan oluşan geniş bir kadroya sahip olsa da, her yeni sezon League of Legends’a birkaç yeni karakter dahil oluyor. Görünüşe göre 12. Sezon da bir istisna olmayacak ve yeni şampiyonlara kavuşacağız.

League of Legends Şampiyon Yol Haritası

League of Legends Şampiyon Yol Haritası

Yakın tarihli bir güncellemede League of Legends, oyuna eklenecek sonraki birkaç şampiyonu detaylandıran yaklaşan şampiyon yol haritasını açıkladı. Yaklaşan şampiyon isimleri veya yetenekleri gibi kesin bir bilgi verilmezken, Riot, League of Legends oyuncularını, sonraki birkaç şampiyonun rolleri ve temaları konusunda ikna etti.

Önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek ilk yeni şampiyon, muhtemelen alt veya orta koridor için uygun olan bir AD Carry olacak. Yaklaşan şampiyon elektrik veya yıldırım temasına sahip olacak ve League of Legends’a daha benzersiz bir otomatik saldırı konsepti getirecek. Bundan birkaç güncelleme sonra Riot, karizmatik veya dilekleri yerine getiren bir temaya sahip görünen yepyeni bir Support şampiyon yayınlayacak.

League of Legends Şampiyon Yol Haritası‘nın odak noktası Udyr yeniden çalışması oldu. Riot, oyunculara kahramanın yeniden tasarlanan görsellerine, yeni yeteneklerine bir bakış sundu ve hatta güncellemenin kahramanı nasıl etkileyeceği konusunda biraz arka plan verdi. Yeniden çalışma, Udyr için bir sürü yeni çizimle birlikte geldi ve bu Riot’un eski şampiyonların çizimlerini ve karakter modellerini iyileştirmeye yönelik yeni odak noktasının bir parçası olacak.

Sonuç olarak, oyunun hayranlarının heyecanlanması için yaklaşan Sezon 12 şampiyonu yayınları ve yeniden çalışmaları hakkında birçok yeni bilgi edindik. Yeni şampiyonlar gelecek yıla kadar çıkmayacak ve Udyr’in yeniden düzenlenmesi için hala kesin bir zaman çizelgesi olmamasına rağmen, League of Legends hayranlarının sabırsızlıkla bekleyecekleri birçok yeni özellik tanıtıldı.

League of Legends Şampiyon Yol Haritası‘nın tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol