League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

League of Legends MSI 2021 Programı Açıklandı

League of Legends MSI 2021 etkinliğinin programı Riot Games tarafından resmi olarak açıklandı.

League of Legends için yılın en prestijli ikinci turnuvası olan MSI için Riot Games resmi açıklamayı daha önce yapmıştı ve bugün ise League of Legends MSI 2021 etkinliğinin programı açıklandı.

League of Legends MSI 2021

League of Legends MSI 2021, 6 Mayıs 2021’de önümüzdeki hafta başlayacak ve Riot Games nihayet etkinliğin programını yayınladı. Birkaç ilginç çıkarım var, ancak tarihleri ​​ve saatleri kendiniz kontrol etmek istiyorsanız, bunu LoLEsports veya LoL espor wiki‘den yapabilirsiniz.

Avrupalı izleyiciler, MAD Lions’ın aldığı programdan büyük olasılıkla rahatlayacaklar, çünkü takım grup aşaması maçlarının çoğunu akşam saatlerinde oynayacak ve çoğu insanın işten, okuldan ve diğer günlük yükümlülüklerden döndükten sonra izleyebilecekler. Tek istisna, 10 Mayıs Pazartesi günü fastPay Wildcats ile karşılaşacak ve iki takım Türkiye saati ile 16:00’da karşı karşıya gelecek.

Bu arada, turnuvanın başlangıcı özel bir karşılaşma ile başlayacak. Cloud9, Worlds 2020’nin kazananı olan Damwon Gaming ile karşı karşıya gelecek. Bugünlerde pek çok kişi Kuzey Amerika’ya bir bölge olarak inanmıyor, ancak C9, Perkz geldiğinden beri kesinlikle çok daha zorlu bir takım gibi görünüyor.

Her ne kadar DWG’in gücü ortada olsa da, Perkz ile birlikte bir şanslarının olabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle bu maçı kaçırmak istemeyebilirsiniz.

Tüm maçları LoL Esports, Twitch ve YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol