Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

League Of Legends, Lunar Revel 2023 Şenliğini Duyurdu

League of Legends, Lunar Revel 2023 şenliklerinde oyuncuları nelerin beklediğini açıkladı. Duyuru, özel tasarlanan renkli bir afişle paylaşıldı.

League of Legends, her yıl düzenlediği yeni yıl kutlama etkinliği Lunar Revel için bu yılki oyun içi şenliklerini duyurdu. Duyuruyu yapan resmi League of Legends Twitter hesabı; altın havai fişeklerin, yüzen kırmızı fenerlerin ve dilini çıkarmış Çin ejderhasının yer aldığı bir görsel paylaştı. Lunar Revel 2023 şenlikleri için neler hazırladığına dair yeni detaylar da söz konusu tweette paylaşıldı.

Lion Dance Poggles’ın yer aldığı güncellenmiş bir broşür, yaklaşan dört etkinliği tarihleriyle birlikte gösteriyor. 11 Ocak’ta başlayacak ve 26 Ocak’ta son bulacak şenliklerde bizleri neler beklediğini dair az da olsa bilgimiz var.

League Of Legends Yeni Sezonda Sıfırlama Olacak

League Of Legends

Oyun ilk olarak 11 Ocak’ta bir Ay Ziyafeti başlatacak ardından 12 Ocak’ta ise Ay Galası etkinliği başlayacak. Ay Galası etkinliği esnasında Efsanebaz kostümleri kullanıma sunulacak. Son olarak oyuncular 26 Ocak’ta Ay Tanrıları kostümlerini satın alabilecek. Hem Efsanebaz hem de Ay Tanrıları görünümleri, League of Legends tarafından daha öncesinde duyurulmuştu.

Efsanebaz, karmaşık Çin motiflerine ve kırmızı-beyaz renk şemasına sahipken; Ay Tanrıları görünümleri altınlar ve koyu renkler ile bezenmiş olacak. Ashe ve Qiyana, Ay İmparatoriçesi görünümleri alırken Kha’Zix ve Malphite, Ay Muhafızı görünümleri alacak. Yeni sezon, sezon ortasında bir sıralama sıfırlaması içerecek ve sıfırlama zamanı söylenenlere göre henüz duyurulmayacak. Rütbe sıfırlama, oyuncuları 2023 Sezonu boyunca bir hedefin peşinden gitmeye teşvik edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.