League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

League Of Legends LCK Maç Sonuçları

LCK maç sonuçları bugün oynanan maçlar ile bitti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

DragonX, LCK‘nın aldığı moladan sonra en iyi takım gibi görünüyordu, diğer yandan Hanwha Life Esports bu oyuna etkileyici bir 3-6 rekorla gitmedi. Takımlar üç oyunun hepsinde bile vardı, ama sonunda HLE DragonX’i altüst etmeyi başardı ve evine galibiyetle döndü.

En başından itibaren Hanwha, şampiyon seçimindeki Rumble desteğine giderek herkesi şaşırttı. Bunun dışında, her iki takım da güçlü erken oyun ormancıları ile oldukça standart bir takım kompozisyonu hazırladı. DragonX, en başından itibaren arka ayağa kondu, çünkü iyi koordine edilmiş gank, orta şeride kadar ilk kanın HLE’nin lehine sonuçlanmasıyla sonuçlandı. 

Oyunun ortasına giren DraxonX oyuncuları, tüm harita boyunca doğru takım dövüşlerini buldukları için nihayet ısınmış gibi görünüyordu. Birkaç dövüşten sonra, HLE kendilerini 10 bin altın açıkında buldu ve rakipleri hem Baron’u hem de Bulut Ruhunu ele geçirdiğinde, DragonX birinciliği alırken yapabilecekleri hiçbir şey yoktu.

İkinci oyunda HLE, DragonX tarafından her aşırı uzatma hızla cezalandırıldığı için çok daha odaklanmış görünüyordu. Oyun bir öncekine göre çok daha yavaştı ve altın ölü hatta eşitti ve 30 dakikalık işarette sadece 13 kişi görüldü. 33. dakikada, beş DRX oyuncusu da üst şeritte Elise ve Ornn’a çökerek korkunç bir hata yaptı, Hawhu’nun bot şerit ikilisi Nexus’u indirerek üsse doğru yürüdü.

Diğer karşılaşmalar ise aşağıdaki gibidir.

  • Griffin 0 – 2 Gen.G
  • kt Rolster 2 – 1 DAMWON Gaming
  • Afreeca Freecs 0 – 2 SANDBOX Gaming

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol