Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

League of Legends İçin Yeni Özellikler Yakında Geliyor

League of Legends için yeni özellikleri kullanıcılara sunulacak Quickplay güncellemesi yakında geliyor. Bu güncelleme oyunculara sorunsuz bir oyun deneyimini getiriyor.

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan League of Legends için yeni özellikler geliyor. Sorunlu kullanıcı arayüzü ve hatalı şampiyon seçimleri ile beraber ön plana çıkan oyunun yayımlanacak olan yeni güncellemesi ile beraber artık oyuncular rahat bir nefes alacak. Geliştirici ekibin belirttiğine göre bu özellikler 2024‘ün başlarında oyuna dahil olacak.

Daha önce Ekim 2023 tarihinde tanıtılan ve oyuncular tarafından olumlu karşılanan Quickplay, birçok eksiği kapatmaya hazırlanıyor. Daha önce League of Legends içerisinde oyuncular modların eksik olduğunu, hatalı kullanıcı arayüzünün yer aldığını ve yaptığı seçimlerin belli başlı hatalardan dolayı işlenmemesi gibi çeşitli problemlerin bulunduğunu aktardı. Bu problemlere çözüm olarak da geliştirici ekip yeni bir sistemi oyuna getirmeye hazırlanıyor.

League of Legends QuickPlay Güncellemesi Geliyor

Son birkaç yıl içinde oyuncular League of Legends için çeşitli sorunları geliştirici ekibe geri bildirim olarak gönderiyor. MOBA oyun türü ile beraber karşımıza çıkan bu yapım içerisinde oyuncular belli bir harita içerisine atılıyor ve burada farklı şampiyonları seçerek takım odaklı bir mücadeleye girişiyor.

Riot devs confirm long requested

Her karakterin burada farklı özellikleri ve beceri ağacı bulunuyor. Oyunda geri aldığınız süre boyunca karakterinizin seviyesini arttırmaya çalışıyor ve aynı zamanda harita özelinde çeşitli yaratıkları ortadan kaldırarak güçlenebiliyorsunuz.

Öte yandan Riot Games, oyunda yer alan şampiyonlar için birden fazla rol seçebilmenize sağlayacak yeni bir sistem üzerinde çalışıyor. Bu sistemle beraber örneğin Lux karakterini hem destek hem de orta şerit için kullanabilirsiniz. Diğer taraftan Gragas adlı şampiyon ise hem ormanda hem de koridorda mücadeleye katılabiliyor. Dolayısıyla bu sistem ile beraber şampiyonlar daha aktif olarak harita üzerinde rol alabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.