League of Legends Arcane İlk Resmi Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in büyük bir merakla beklenen League of Legends animasyon dizisi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Riot Games’in sevilen oyunlarından birisi olan League of Legends dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Her geçen gün kitlesi büyümeye devam eden oyun bir süredir dizisi ile gündemde.

Netflix ile birlikte hazırlanan League of Legends Arcane dizisi duyurulduğunda oyuncular proje için heyecanlanmıştı. Bugün ise Netflix League of Legends Arcane ilk resmi fragmanını yayınlandı.

League of Legends Arcane İlk Resmi Fragmanı

League of Legends Arcane İlk Resmi Fragmanı Harika Görünüyor

Animasyon ve sinematik anlamında kendini ispatlamış olan Riot Games, geçtiğimiz yıl duyurusunu yaptığı League of Legends Arcane animasyon dizininin ilk fragmanını paylaştı.

League of Legends’ın 10. Yılı kutlamalarında duyurulan Arcane’in animasyon hizmetlerini Fortiche Productions ve Riot Games üstlendi. Netflix üzerinden yayınlanacak olan dizi şimdiden hayranları meraklandırmış durumda.

league of legends arcane ilk resmi fragmani yayinlandi 2

7 Kasım 2021 tarihinde Netflix kütüphanesine eklenecek olan dizi, üç kısım şeklinde 7 Kasım 13 Kasım ve 20 Kasım tarihlerinde yani birer hafta arayla izleyicilerle buluşacak.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol