Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LCS Efsanesi Darshan, Profesyonel Oyunculuktan Emekli Olduğunu Açıkladı

LCS'nin efsane ismi Darshan, League of Legends kariyerine son verdiğini açıkladı ve hayranlarını üzdü.

League of Legends e-spor arenasının en ünlü profesyonel oyuncularından biri olan Darshan, 13 Kasım itibarıyla rekabetçi arenaya veda ettiğini açıklayarak emekli olduğunu duyurdu. Kuzey Amerika League of Legends Şampiyona Serisi olarak da bilinen LCS‘nin efsanesi olarak bilinen profesyonel oyuncu, X‘te bir gönderi paylaşarak emekli olma sebeplerini ve gelecek planlarını anlattı.

Profesyonel üst koridor oyuncusu artık rekabetçi bir şekilde oyun oynamak için motive olmadığını ve e-spor sahnesinde devam etmek için bir motivasyonu olmadığını açıkladı. Gelecek planlarından da bahseden emekli LoL oyuncusu, İleriye dönük olarak müzik, dans ve sanat dahil olmak üzere birçok tutkusundan birisi üzerine odaklanarak içerik üreteceğini belirtti.

Darshan, “Sanat Odaklı” İçerikler Üretecek

LCS Efsanesi Darshan, Profesyonel Oyunculuktan Emekli Olduğunu Açıkladı

X’te bir video paylaşan oyuncu, “Oynamayı, hatta koçluk yapmayı ya da sanırım League of Legends ile ilgili herhangi bir şeyi yapmayı bıraktım. Oynamaya devam etmem için ana motivasyonum yok oldu. Şu anda gerçekten motive olduğum tek şey, kendimi bir nevi toplulukla ve dünyayla gerçekten paylaşmak. Ayrıca müziği, dansı ve sanatı da seviyorum ve bana ait pek çok üretebileceğim içerik türü olduğunu hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

Darshan’ın gelecekte tam olarak ne üzerine içerik üreteceğini veya neye odaklanacağı ve bunun hangi platformda gerçekleşeceği henüz belirsiz. Her iki durumda da eski LoL oyuncusunun içerik üreticiliğine devam etmesi oldukça muhtemel. Böylelikle de LoL için adeta bir dönem sona ermiş oldu. Eski ismi ZionSpartan olan oyuncu, ilk olarak 2014 yılında Team Coast ve Dignitas ile adından söz ettirdi.

Artık emekli olan oyuncu, iki LCS şampiyonluğu, iki Dünya Şampiyonası karşılaşması ve 2016 Sezon Ortası Turnuvası’ndaki ikinciliği ile Kuzey Amerika sahnelerine veda etti. LCS’nin efsane bir ismi olarak yıllarca isminin hatırlanacağına eminiz. Kendisine hayatında başarılar diliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.