League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

LCK Takımı DRX, 2021 Kadrosunu Açıkladı

League of Legends takımlarından DRX'in 2021 yılındaki kadrosu açıklandı.

League of Legends Güney Kore ligi olan LCK takımlarından DRX, sezon öncesi dönemde sadece eski kadrodan kalan ormancısı ile birlikte 2021 yılında oynayacak olan kadrosunu açıkladı. Takım şimdi, çoğunlukla çaylaklardan oluşan yeni bir kadroya sahip. Pyosik, organizasyonda kalan 2020 DRX kadrosunun tek üyesidir. Deft ve Chovy HLE’ye, Keria T1’e ve Doran KT Rolster takımlarına geçiş yaptı.

LCK Takimi DRX 2021 Kadrosunu Acikladi 1

Pek çok taraftar DRX’in yeni kadroyu duyurmasını bekliyordu çünkü takımın geleceği belirsiz görünüyordu ve hiç kimse yeni imzaların mı olacağından veya takımın geniş akademi takımı oyuncularının bulunduğu havuzumu kullanacağı konusunda emin değildi. Bu seçeneklerden ikincisi doğru çıktı. Yeni DRX kadrosu yapılan açıklamaya göre aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Üst koridor: Kingen ve Destroy
  • Ormancı: Pyosik
  • Orta Koridor: SOLCA
  • Nişancı: BAO
  • Destek: Rebeca

Bunların hepsi profesyonel sahnedeki yeni isimler ve LCK sıralamalarının zirvesini üst düzeye çıkaracak ve potansiyel olarak alt üst edecek kadar aç olup olmadıkları görülecek. Bu ligde ki ilk çaylaklardan oluşan takım olmayacak çünkü geçtiğimiz yıllarda Griffin bunu tüm espor severlere göstermişti. Bir başka ilginç not ise SOLCA’nın daha önce Quad olarak bilinmesi ve aslında önceki sezonda DRX’in ana kadrosunda oynamasıdır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol