League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.8

Kullanıcı

LCK 2021 Yılında Franchising Sistemine Geçiş Yapıyor

LCK bir çok diğer lig gibi franchising sistemine geçiyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Rekabetçi League of Legends bölgelerinin tümü, LCK hariç şimdiye kadar franchising‘e geçti ve Kore ligi gelecek yıl bu sisteme geçecek. Franchising’in hayattaki çoğu şey gibi iyi ve kötü yanları vardır. Bir yandan, ilk çıkış yıllarında her şeyi yıkmaya devam eden tamamen bilinmeyen isimlerden oluşan ekipleri görme şansını kaçırdı ancak birkaç olumlu taraf da var.

blank

Altchar’ın haberine göre, LCK koparma yıldızlarıyla tanınıyor çünkü Griffin ve Damwon Gaming gibi takımlar hiçbir yerden çıkmadı ve başarıya aç yeni oyuncularla sahneyi yeniledi, bu nedenle franchising, lige bazı şekillerde zarar verebilir. Bununla birlikte, LCK’in en son Kanavi gibi oyuncu sözleşmelerinde bazı önemli sorunlar vardı. Bu nedenle, franchising nedeniyle artan asgari ücretle birlikte gelen finansal istikrar, LCK’da en hoş değişikliklerden biri olacaktır.

Yetenekli genç oyuncular, kendi rekabetine sahip olacak akademi kadroları aracılığıyla hala şanslarına sahip olacak. Artık tüm çaylak takımları görülmeyecek olsa da, yetenekli bireyler akademideki kadrolardan fantastik oyuncuların hazırlandığı LCS, LEC ve LPL‘de zaten görüldüğü gibi, büyük olma şansına sahip olacaklar.

Takımların merdivenin en alt noktalarına yerleştirildiklerinde artık görevlendirilmeyeceklerini unutmayın; bu, JinAir Green Wings’in bir yer satın alması durumunda, taraftarların Kore’nin en iyi uçuşunda yıllarca favori takımlarının olmasını beklemektedir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol