Last Oasis’in Geliştiricileri Oyunu Tekrar Çevrimiçi Hale Getirmenin Anahtarının Topluluk Olduğunu Söyledi

Last Oasis, sunucuların çökmesinin ardından tekrar toparlanmaya çalışıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 1,00 out of 5)
blankLoading...

Her gün duymadığınız bir etkinlik zincirinde, yeni başlatılan RPG Last Oasis‘in geliştiricisi Donkey Crew, takımı kalkmak ve parktan çıkarmak için takımı canlandıran topluluğun desteği olduğunu söyledi.

blank

Sadece hızlanmak için, birkaç saat içinde lansmanına kadar, göçebe hayatta kalma MMO‘nun sunucu performansı, geliştiricinin her şeyin kendi başına kapandığı, tam adli tıp moduna girdiği noktaya kadar geldi. Birkaç sorunlu lansman gördük ama bir oyunun fişini çekmemiz bir sebepten dolayı kötü görünüyor. Ancak, koşullar Last Oasis’in başka seçeneği kalmayacak şekildeydi. 

Ne kadar tuhaf ki, Donkey Crew bile onların da toplum desteği tarafından yakalandıklarını söyledi. Görünüşe göre, birçoğunuz anlayış ve desteği ifade etmenizi beklemiyorlardı. Takımdaki herkes için ne kadar bir moral arttırıcı olduğunu söyleyemeyiz. Bir araya getirmemize yardımcı oldu, düzgün organize ol, analiz et ve neyin yanlış gittiğini tamamen kontrol et.

Neyse ki, ekip kodu geliştirdiğinden ve sorunun diğer birkaç zayıf noktayı taktığından, sorunun çözülmesinde ısrar ettiği için birden fazla gümüş astar var. Last Oasis ‘sorunlarının çoğu, ele alınan istemci sorguları ile aşırı yüklenmiş sunuculardan kaynaklanmıştır.

Son Oasis sunucuları tekrar çevrimiçi oldu ve o zamandan beri Donkey Crew’un çabaları kesinlikle boşuna değildi. Topluluğunun aslında tutkulu yanıtı göz önüne alındığında bilirsiniz, öfkeli olmayan bir şekilde tutkulu, burada birçok pozitif unsur var.

1 Yorum

  1. blank

    bu olmamış

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol