Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Yapımı Land of the Vikings 100 Bin Oyuncuya Ulaştı

Ankara merkezli bağımsız oyun geliştirme stüdyosu Laps Games, 9 Ekim'de erken erişimden çıkan koloni simülatörü Land of the Vikings'in dünya genelinde 100 bin oyuncuya ulaştığını açıkladı.

2020 yılında Ankara’da kurulan bağımsız oyun geliştirme stüdyosu Laps Games, ilk projeleri Land of the Vikings‘in 1.0 sürümünü 9 Ekim’de yayımlamıştı. Bağımsız geliştiricilerin oyunlarını yayınlamasıyla Hollanda merkezli Iceberg Interactive tarafından yayımlanan yerli yapım, zorlu koşullar altında hayatta kalmaya çalıştığınız bir koloni simülatörü olarak karşımıza çıkıyor.

Laps Games, tam sürümün yayımlanmasından bu yana geçen yaklaşık bir ayda Land of the Vikings’in dünya çapında 100 binden fazla oyuncuya ulaştığını duyurdu. Bu sayının beklentilerini aştığını belirten stüdyo, topluluğun bir parçası olan herkese teşekkür etti.

Land of the Vikings’in Önemli Dönüm Noktası

land of the vikings laps games

Oyuncular tarafından iletilen tüm hataların ve geri bildirimlerin gözden geçirildiğini vurgulayan ekip, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde yapılacak düzeltmelerle bu sorunların ele alınacağı bilgisini paylaştı. Stüdyo ayrıca bir sonraki içerik güncellemesi üzerinde çalışmaya başladıklarını da belirtti.

Laps Games’in kurucu ortağı Erdem Özden ise LinkedIn üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Land of the Vikings’in 100 bin oyunculuk dönüm noktasını aştığını duyurmaktan büyük gurur duyuyorum. Tüm ekibimize en içten tebriklerimi iletmekten büyük onur duyuyorum. Olağanüstü yeteneğiniz ve sıkı çalışmanız, başarımızın can damarıdır. Böyle özverili bir ekibe sahip olduğumuz için çok mutluyuz. Değerli oyuncularımıza, bize olan sarsılmaz destekleri, güvenleri ve bağlılıkları için en derin şükranlarımı sunuyorum. Birlikte, sadece bir oyun değil, aynı zamanda pek çok kişide yankı uyandıran bir topluluk ve deneyim yarattık. Bu olağanüstü yolculukta bize katıldığınız için teşekkür ederiz”

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.