Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

La Casa de Papel Kore Netflix’te Yayına Girdi!

Netflix'te yayınlanan İspanyol dizisi La Casa de Papel'in Kore versiyonu yayınlandı. Aynı hikayeye ve aynı sahnelere sahip dizi, bazı izleyiciler tarafından olumlu karşılanmadı.

Netflix’in ünlü İspanyol soygun dizisi La Casa de Papel’in Kore versiyonu yayınlandı. Kore’de, ünlü aktörlerle uyarlaması yapılan dizi bugünden itibaren Netflix’ten izlenebilir. Orijinalinde İspanya Kraliyet darphanesinin bir grup tarafından zekice planlarla soyulmasını anlatan La Casa de Papel Kore versiyonunda; değiştirilmiş karakterlerle Güney ve Kuzey Kore’nin ortak darphanesi soyuluyor.

Aynı ana fikir ve aynı konuyu içeren La Casa de Papel Kore, yayınladığı dizide yalnızca karakter isimlerini ve mekanları değiştirmiş. Dizinin İspanyol versiyonunun beğeniyle karşılanması sonucu, senaryo başka ülkelerde de uygulanmaya başlamış. Yapımında Kim Hong-sun,Ryu Yong-jae,Kim Hwan-chae,Choe Sung-jun gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor.

La Casa de Papel Kore Oyuncuları

La Casa de Papel Kore

Yoo Ji-Tae’nin canlandırdığı profesörün, suçlulardan oluşturduğu çeteyi kurmasıyla başlayan soygun macerası; tüm ülke tarafından desteklenmeye başlıyor. Halkın desteğini alan grup, örgütler tarafından bir türlü engellenemiyor. La Casa de Papel Kore karakterleri ise; Park Hae-Soo, Lee Won Jong, Kim Ji-Hun, Jang Yoon-Ju, Park Jung-Woo, Kim Ji-Hun ve Lee Kyu-Ho tarafından canlandırılıyor. Dizinin kadrosu, Kore’de oldukça sevilen yıldızlar tarafından oluşturuldu.

İnce planları ile her bölümde izleyicileri şaşırtan profesör, çeteyi ve ekipleri dışarıdan yönetiyor. Her dakika heyecan yaratmayı başaran La Casa de Papel Kore, yayınlandığı ilk günde en çok izlenenler listesinde yerini aldı. Ancak birçok ileyici, aynı senaryonun ısıtılıp tekrar sunulmasını hiç hoş karşılamadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.