Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Kulüp Dizisinin 2. Sezon Tarihini ve Fragmanını Paylaştı

Dijital yayın platformu Netflix, büyük beğeni toplayan Kulüp dizisinin ikinci sezon çıkış tarihini ve fragmanını paylaştı.

Dijital içerik platformu Netflix‘te yayınlanan Kulüp dizisi ikinci sezonu ile geri dönüyor. Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Metin Akdülger ve Fırat Tanış’ın başrollerini paylaştığı yapım, devam bölümleriyle 6 Ocak‘ta yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Güçlü hikaye anlatısı ve derin karakter yaratımıyla Netflix Türk dizileri arasında öne çıkan Kulüp, ilk sezonu ile herkesi kendine büyülemeyi başardı. Çıkış tarihi ile birlikte Kulüp 2. sezon fragmanını da paylaşan Netflix, diziyi heyecanla bekleyenlere müjdeli haberi vermiş oldu.

Kulüp Dizisi, İkinci Sezonu ile 6 Ocak’ta Netflix’te

netflix türk dizileri kulüp dizisi

Dizinin yaratıcılarından Zeynep Günay Tan’ın, Seren Yüce ile yönetmenliğini paylaştığı Kulüp dizisinin yapımını O3 Medya üstleniyor. Netflix’in yerli dizisi, 4 bölümden oluşan ikinci sezonu ile 6 Ocak 2022’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Kulüp dizisinin konusu ise şöyle: İsrail’e gitmekten vazgeçen Raşel İsmet’e bir şans daha vermek ister. Matilda bir yandan Raşel’i İsmet’ten korumaya çalışırken diğer yandan da Selim’in iniş çıkışlarını yönetmeye çalışır. Çelebi, İsmet, Orhan ve Matilda’nın geçmişe dair sırlarının teker teker çözüldüğü son dört bölümde geçmişin acı günlerine tanıklık ederken Kulüp yepyeni bir ruha bürünecek; karakterlerimiz için bir yuva ve umuda dönüşecektir.

Kulüp 2. Sezon Fragmanı:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.