Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Krafton İmzalı Moonbreaker, İlk Büyük Güncellemesini Aldı

PUBG ile tanınan Krafton, Unknown Worlds tarafından geliştirilen yeni oyunu Moonbreaker için ilk büyük içerik güncellemesini yayınladı.

30 Eylül’de Erken Erişim’e açılan sıra tabanlı strateji oyunu Moonbreaker, ilk kapsamlı içerik güncellemesini aldı. Önemli düzenlemeler içeren yama, geleneksel minyatürler ve masa üstü oyunlarla daha uyumlu hale getirmek için çeşitli oynanış değişiklikleri sunuyor. Yayıncı Krafton ve geliştirici Unknown Worlds, Erken Erişim’de oyuncuların geri bildirimlerini büyük bir hassasiyetle değerlendirme sözü vermişti.

Bu taahhütlerini yerine getiren firmalar, yayınlandıktan bir hafta sonra eleştirilen Cargo Run Contract’larını kaldırmaya karar verdi. Bugün Steam’de yayınlanan Moonbreaker güncellemesi, topluluk odaklı temel oynanış değişikliklerinin yanı sıra Tales From The Reaches dinleti dizisinin ikinci bölümünü de kapsıyor. Zax’s Story isimli bölüme, oyun içinden veya Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts gibi dijital platformlardan ulaşılabilirsiniz.

Moonbreaker Güncellemesi Steam’de Yayınlandı

moonbreaker steam

Temel oynanış değişikliklerine baktığımızda oyuncu yönetiminin artırıldığını gösteren bazı eklemeler görüyoruz. Oyuncular artık her maçın başında mevcut olan tüm Mürettebatları ile oyuna başlayacak ve oyun boyunca takviye ve çizim kavramlarını kaldırılacak. Bu ayarlama ile kadro boyutunun 10’dan 8’e düşürülmesiyle (Kaptan dahil değil) hafif bir küçültmeye gidildi.

Astra, oyunculara daha kapsamlı bir karşı oyun seçeneği yelpazesi sunması için elden geçirildi. Ayrıca Gemi Yardımları, oyunculara onlarla nasıl başa çıkacakları konusunda daha fazla yöntem sunmak için yeniden üzerinde çalışıldı. Son olarak KRAFTON ID‘lerini 31 Ekim’e kadar kaydettiren oyuncular, Moonbreaker Premiere Programı aracılığıyla özel bir Gloomside Crankbait birim boyasına erişebilecekler. Boya şemasının yakında kullanıma sunulması planlanıyor.

Moonbreaker’ın ilk büyük içerik güncellemesindeki değişikliklerin tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Subnautica ile tanınan Unknown Worlds Entertainment’ın yeni oyunu hakkındaki görüşlerimizi öğrenmek için inceleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.