Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

KOTOR 3’ün Arkasında Bioware Olmayacak

Bildirildiğine göre, Star Wars: Knights Of The Old Republic'in yeni bölümü üzerinde çalışmalar şimdiden başladı. Oyundan Electronic Arts ile ilişkili olmayan bir stüdyo sorumlu olacak.

Bespin Bulletin web sitesini yöneten bir sızıntı kaynağına göre, Star Wars: Knights of the Old Republic’in bir sonraki bölümü olan KOTOR 3 üzerine çalışmalar başladı. Sızıntı kaynağı, BOB Podcast yayını sırasında bu konuyla ilgili yorum yaptı. Oyunun Electronic Arts ailesi ile ilişkili olmayan bir stüdyo tarafından geliştirileceğini iddia etti.

Ne yazık ki, muhbir KOTOR 3 üzerinde tam olarak kimin çalıştığını bilmediğini de sözlerine ekledi. Sadece haberin birçokları için büyük bir sürpriz olacağını belirtti. Şimdiye kadar farklı bir oyun türüyle ilişkilendirilen daha belirsiz bir stüdyo veya ekiple ilgili olması mümkün. Bu gelişme Jason Schreier tarafından da doğrulandı.

KOTOR 3 ile Birçok Star Wars Oyunu Daha Çıkacak

KOTOR 3

Her şey, yaklaşık bir yıldır gözlemlediğimiz duruma mükemmel bir şekilde uygun. Bu süre zarfında Lucasfilm Games, birçok şirkete (Ubisoft ve Quantic Dream dahil) Star Wars oyunları geliştirme lisansı verdi. Aynısı, Aspyr Media’nın sorumlu olduğu ilk KOTOR’un yeniden yapımı için de geçerli. Electronic Arts bu gerçeği yorumladı ve yaklaşan yapımdan açıkça uzaklaştı. Bu yüzden KOTOR 3 ile ilgili iddiaların doğru olduğunu düşünüyoruz.

Tabii ki yukarıdaki bilgilere temkinli yaklaşmayı unutmamalısınız. Bespin Bulletin sadece oyunun yapıldığını bildirdi ve iddiaya göre diğer muhbirler de aynı fikirde. Muhtemelen Jason Schreier’in 2020 yılına dayanan ve serinin yeni bir bölümünden ziyade daha sonra duyurulan yeniden yapıma atıfta bulunabilecek ifadesine atıfta bulunuldu. Aynı zamanda, muhbir açıkça projeyle hangi stüdyonun ilişkilendirileceğini bilmediğini de itiraf etti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.