Koronavirüs Nedeniyle Nintendo Switch’in Amerika’da Ki Teknik Servisleri Kapandı

Nintendo Switch teknik destek mağazaları koronavirüs nedeniyle kapandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Nintendo‘nun müşteri destek operasyonu, hükümet yetkilileri evde kalma emirleri vermeye devam ettikçe koronavirüs‘ün yayılmasını sınırlamak için önleyici bir önlem olarak onarım servis merkezlerini kapattı.

Bu, Switch sahiplerinin ve diğer Nintendo konsollarının ve avuçiçi cihazların, kapalı mekanlarda geçirilen bu zamandan geçmelerine yardımcı olan donanıma ekstra dikkat etmeleri gerektiği anlamına gelir. Nintendo destek sistesinde yaptığı açıklamada, onarım merkezleri “bir sonraki duyuruya kadar kapalı” dediArtık onarıma gönderilen ürünler teslim edilemez olarak oyunculara iade edilmekle kalmıyor, aynı zamanda Nintendo’nun kabul ettiği ve üzerinde çalıştığı donanım, kapanma tesislerinde etkin bir şekilde mahsur kalmadan önce geri dönüyor.

“Bu rahatsızlıktan dolayı özür diler ve anlayışınız için teşekkür ederiz,” diye devam etti Nintendo. “Onarım hizmetleri devam ettikten sonra, tekrar oynamanız için mümkün olduğunca çabuk çalışacağız.” Şirket, kapanma süresi içinde sona ermesi durumunda tüm ürünlerinin garantisini onurlandıracağını belirtti.

Nintendo of America, COVID-19 yayılmasıyla özellikle çok etkilenen Seattle bölgesindeki merkezini ve New York‘un Rockefeller Center’daki ünlü Nintendo New York amiral mağazasını kapattı. Şirket, iki hafta önce Washington’daki bir Redmond çalışanının virüs için yapılan testte pozitif çıktığını söyledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol