Koronavirüs Nedeniyle Çıkış Tarihleri Ertelenmiş Olan Bütün Oyunlar

Koronavirüs nedeniyle ertelenmiş olan oyunların listesini sizler için yaptık.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

COVID-19 nedeniyle bir çok film, spor etkinlikleri, fuarlar, işletmeler ve oyun üretimi de dahil olmak üzere bir çok etkinlik nasibini kaçınılmaz bir şekilde nasibini aldı. Biz ise koronavirüs nedeniyle ertelenmiş olan AAA oyunlarını sizler için kısa bir listesini yaptık.

blank

Sony, koronavirüsün Play Station 5‘in planlanan sürümünü etkilemesini beklemediğini söyledi, ancak PS4 için birinci taraf oyunlar için aynı şey geçerli değil. Microsoft, belirli ürün serilerinde üretim gecikmeleri konusunda uyarıda bulundu, ancak Xbox X Serisi’nin hala programda olduğunu onayladı. Her iki yeni konsolun da bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor. Takımlar, bazı büyük isimler de dahil olmak üzere, kilitlenme ve kendi kendine izolasyona uymak zorunda kaldıkları için bir dizi oyun ertelendi.

İşte koronavirüs nedeniyle çıkış tarihleri ertelenmiş olan oyunların listesi:

  • The Last of Us 2: Bu durumdan en çok etkilenmiş olan firma Sony’dir muhtemelen çünkü oyun çıkarılmaya hazır ancak lojistijk sorunlardan dolayı oyunun yeni çıkacak tarihi henüz belirlenmedi.
  • Marvel’s Iron Man VR: Bir diğer Sony oyunu olan Iron Man VR’da geliştiricilerin oyunu tam anlamıyla daha iyi bir hale getirmesi ve koronavirüs nedeniyle ertelendi.
  • The Outer Worlds – Switch Sürümü: Bu gecikme, Singapur’da Çin merkezli ofisleri bulunan bir şirket olan Switch port Virtuos’un geliştiricisinin etkilerinden ve koronavirüs nedeniyle ertelendi.
  • Fallout 76: Wastelanders Güncellemesi: Besthesda’nın oyuncuların bir Fallout oyunundan bekledikleriyle daha uyumlu hale getirmek için tasarlanan Fallout 76 için büyük güncellemesi, geliştiricilerin evden çalışmaya geçişleri nedeniyle ertelendi.
  • Minecraft Dungeons: Başlangıçta Nisan ayında piyasaya sürülmesi planlanan oyun 26 Mayıs 2020 tarihinde Nintendo Switch, PlayStation 4, PC ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol