Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Korku Oyunu The Mortuary Assistant Film Olacak

DreadXP'nin The Mortuary Assistant'ı, bağımsız korku sahnesinde orta düzeyde bir başarı elde etti ve bu başarı sayesinde beyaz perdeye taşınacak.

Bloody Disgusting‘in bir raporuna göre, The Mortuary Assistant’ın film uyarlaması şu anda ön yapım aşamasında ve yönetmenin Jeremiah Kipp olacağı kesinleşti. Darkstone’dan Brian Clarke ve Ted Hentschke yürütücü yapımcı olarak göreve getirildi.

Bu erken aşamada hangi oyuncuların ana karakterleri oynayacağı hala tartışma konusu. Korku oyunlarının film ve TV uyarlamaları, Netflix’in Resident Evil’in ikinci sezonunun iptal edilmesiyle pek başarılı olmadığını bir kez daha kanıtlasa da, bağımsız bir oyununun yayınlandıktan sonra bu kadar hızlı bir şekilde seçilebilmesi oldukça önemli.

The Mortuary Assistant Beyaz Perdeye Taşınacak

The Mortuary Assistant

Henüz oynamamış olanlar için The Mortuary Assistant, iblisleri tanımlamayla ilgili bir oyun. İsminden de anlaşılacağı gibi, oyuncular bir morgda çalışan, bedenleri mumyalayan ve onları bir sonraki aleme yolculuk için hazırlayan birinin rolünü üstleniyor ancak, şeytani bir varlık var ve hangi kadavranın Cehennem iblislerinden birini barındırdığına karar vermek ve vücudu temizlemek için ritüeli gerçekleştirmek oyuncuya kalmış durumunda.

Oyunla ilgili ilginç olan şey, The Mortuary Assistant’ın oyuncuların keşfetmeye teşvik edildiği birden fazla sona sahip olması. Oyun oldukça kısa olmasına rağmen, şaşırtıcı miktarda bilgi ve karakter arka planı mevcut. Film uyarlamasının oyunun konusunu yakından takip edip etmeyeceği ya da Clark’ın uğursuz dünyasına yerleştirilmiş kendi hikayesine ve karakterlerine sahip olup olmayacağı şu aşamada tam olarak belli değil.

Oyunu denemek isterseniz, Steam‘den 40 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.