Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Korku Oyunu The Medium’un Dizisi Geliyor!

The Medium, Bloober Team'in bugüne kadarki en iddialı korku oyunlarından biriydi. Bugün ise bu psikolojik korku oyununun dizisi yapılacağı açıklandı.

Bloober Team, Polonyalı bir film ve animasyon stüdyosu Platige Image ile birlikte 2021 çıkışlı psikolojik oyunu The Medium‘un dizisini çekeceğini duyurdu. Bu oyun da, korku geliştiricisinin en son oyununu Resident Evil, The Witcher ve yakında çıkacak olan HBO’nun The Last of Us üstlenmesi dahil olmak üzere diğer uyarlamaların saflarına katılacak.

Görünüşe göre video oyunlarını diziye dönüştürmek şu anda moda ve her zaman başarılı bir çaba olmasa da, Bloober‘ın oyununun pek çok hayranı şüphesiz The Medium‘un küçük ekrana nasıl uyarlandığını görmek isteyecek. Geçen yıl piyasaya sürüldüğünde oyun, Chernobylite, Little Nightmares 2, Returnal ve Resident Evil Village gibi 2021’in en iyi korku oyunlarından biri oldu.

The Medium Dizisini Kim Çekecek?

The Medium

Oyuncuların Marianne’i aynı anda iki ayrı dünyada kontrol edecekleri bölünmüş ekran oyun mekaniği özellikle dikkat çekiciydi. Oldukça olumlu eleştiriler almasına rağmen, bazı hayranlar stüdyonun akıl hastalığı konusunu ele alma biçiminden endişe duyuyorlardı ancak genel olarak oyun Silent Hill gibi klasik hayatta kalma korku oyunlarından ipuçları aldığı için övüldü.

The Medium dizisi, Bloober’ın web sitesinde yakın zamanda yayınlanan bir gönderide, geliştiricinin oyunda yazar olarak çalışan ve aynı zamanda Bloober’ın başkanı olan Piotr Babieno’nun gösteriyi denetleyeceğini söyledi. Ekip, Willem Dafoe’nun oynadığı 2009 korku sanat filmi Antichrist için animasyonun yanı sıra VFX de yapan Platige Image ile bir anlaşma imzaladı.

Babieno, film ve oyun endüstrisinin “kalbime yakın” olduğunu söyleyerek uyarlamayla ilgili heyecanını dile getirdi. The Medium dizisi hakkında bilgilerimiz şuanlık sınırlı ancak oyunla aynı hikayeyi takip edeceğini varsayıyoruz ancak bu, şu aşamada sadece spekülasyon.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.