Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Korku Oyunu The Medium İçin 14 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Bloober Team tarafından geliştirilen The Medium için on dört dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Bloober Team, yaklaşmakta olan psikolojik korku oyunu The Medium‘un oynanışı için kapsamlı yeni bir video yayınladı. Ekibe göre bu video, oyuncuların oyunda deneyimleyeceği farklı perspektifleri, ortamları ve güçleri gösteriyor.

Korku Oyunu The Medium Icin 14 Dakikalik Yeni Oynanis Videosu Yayinlandi

The Medium için yayınlanan on dört dakikalık yeni videoda oyunun karakteri olan Marianne, gerçek ve ruh dünyasını hem alternatif hem de eşzamanlı olarak keşfediyor. Bu sayede oyuncular ekranları ikiye bölünmüş şekilde iki farklı boyutta ancak aynı anda oynamış olacaklar. Oyun boyunca, oyuncular bu iki dünya arasında sorunsuz bir şekilde itilecek ve çekilecek – eylemin yaklaşık üçte biri gerçek dünyada, üçte biri yalnızca ruhlar dünyasında ve üçte biri aynı anda her iki alemde gerçekleşecek.

Video aynı zamanda oyunculara The Maw‘a karşı oynanış karşılaşmalarını da gösteriyor; Troy Baker tarafından seslendirilen ana düşman. Dahası, benzersiz yeteneklerinden birini, aldatıcı ve doyumsuzluğu ortaya çıkarır. Oyuncular ruh dünyasındayken The Maw’ı görebilecek ve kendilerini Spirit Blast yeteneği ile koruyabilecekler. Bununla birlikte, maddesel dünyaya seyahat etmek The Maw’ı görünmez yapar ama aynı zamanda kör eder.

The Medium, Ocak 2021’de piyasaya sürülecek. Dün Bloober Team, oyunun Işın İzleme efektlerini de ayrıntılı olarak açıkladı. Oyun için yayınlanmış olan on dört dakikalık videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.