Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Korku Oyunu The Fridge is Red’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tüyleri diken diken eden korku oyunu The Fridge is Red, korkunç ve doğaüstü sahneler içeren bir fragman ile çıkış tarihini duyurdu.

Yakında çıkacak olan korku oyunu The Fridge is Red için yeni bir fragman yayınlandı. Proje, birden fazla 4:3 en boy oranı, PS1 döneminden ilham alan korku bölümleri içeren, gerçekten ürkütücü bir oyun olacak. Fragman, kanlı koridorlar, kar fırtınalarındaki maceralar, ürkütücü çocuklar ve tabii ki kırmızı bir buzdolabı ile birkaç bölümün sahnelerini sergiledi.

Fragmanla birlikte geliştirici 5WORD Team, oyunun çıkış tarihini açıkladı. Genç bir kız, Lori, ailede trajik bir kaybın ardından kayıp. Oyunda, Lori’nin kızını geri almaya çalışan babası Frank rolünü üstleniyoruz. Frank’in ise pek aklı başında değil. Psikolojik korku unsurlarının fazlasıyla barındığı oyun, bizleri 90’ların korku esintili pikselli dünyalarına götürecek.

The Fridge is Red Çıkış Tarihi

The Fridge is Red

Fragman, The Fridge is Red’in zaman çizelgesinde yer almayan farklı sahnelerden kısa klipler ile hazırlanmış. Bir bodrum katında, pencereleri sarsan bir kar fırtınası ve kar fırtınasında bir gezinti ile başlıyor, ardından garip depoları ve asansör düğmelerinden bakan gözleri ve bir okula benzeyen kanlı koridorları olan yarı ıssız bir ofis binasında bir yürüyüş izliyoruz.

Başka bir sahne, zombi benzeri insansıların oyuncuya baktığı ürkütücü bir kilisede geçiyor. Bu, kilise çanı gibi görünen bir ceset yığını ile daha sonraki bir sahneye bağlı olabilir, henüz bilmiyoruz. Fragmanda sadece ara sıra gelen ses efektleriyle sınırlıyken, hem müzik hem de duyulabilen birkaç ses efekti, 90’lı yılların ses tasarımını akıllara getiriyor.

The Fridge is Red 27 Eylül’de PC’ye çıkacak. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.