Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Heyecanla Beklenen Korku Oyunu PARANOID’den Yeni Oynanış Videosu

Madmind Studios, merakla beklenen korku oyunu PARANOID için yepyeni bir oynanış videosu yayınladı.

AGONY ve SUCCUBUS gibi oyunların arkasındaki geliştirici stüdyo olan Madmind Studios, yeni korku oyunu PARANOID için heyecan verici bir oynanış videosu paylaştı. Birinci şahıs nişancı türündeki korku oyunu, uzun yıllar önce ölen ebeveynlerinden miras aldığı bir apartman dairesinde yaşayan Patrick Calman‘ın hikayesini anlatıyor.

Yıllar önceki aile trajedisi, Patrick’in bağımlılıkla ve zihinsel problemlerle mücadele etmesine neden olur. Patrick’in ailesinden hayatta kalan tek kişi, 13 yıl önce kaybolan kız kardeşidir. Kahramanımız bir gün kayıp kız kardeşinden bir telefon alır ve kendisini korkunç bir dünyanın içinde hapsolmuş olarak bulur.

korku oyunu PARANOID

80 yılların sonunda geçen PARANOID, korkutucu yaratıklarla dolu son derece gerçekçi mekanlarda aksiyon ve gerilimi gayet iyi bir şekilde harmanlıyor. Amacınız, Patrick karakterinin travmatik geçmişi ve geleceği hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak.

PARANOID çıkış tarihini henüz açıklamayan Madmind Studio, oyunun yalnızca Steam‘e özel olacağını belirtti. Dilerseniz bu sayfadan oyunu istek listenize ekleyerek çıkış yaptığı zaman bildirim alabilirsiniz. Psikolojik korku oyunu PARANOID için yayınlanan yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dilerseniz, 2022 yılının en çok beklenenlere oyunlarından oluşan listemize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.