Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Korku Oyunu Omori, Xbox Game Pass’e Eklendi

Microsoft, önceden duyuru yapmadan Xbox Game Pass abonelik hizmetine yeni bir oyun ekledi. Omori isimli korku oyunu fazlasıyla yüksek inceleme puanlarına sahip.

Yüksek inceleme notları alan korku oyunu Omori, Game Pass hizmetine eklendi. Microsoft, yeni Xbox Game Pass oyunlarını duyurma konusunda bazı net kalıplar belirledi ancak Haziran 2022 oyunları biraz farklı oldu. Microsoft, zamanı gelmesine rağmen Haziran ayının ikinci yarısında Xbox Game Pass’e gelecek olan yeni oyunları hala tam olarak açıklamadı.

Microsoft, Haziran 2022’nin ikinci yarısında Xbox Game Pass’e gelecek tüm yeni oyunları ayrıntılı olarak açıklamamış olsa da, hiçbir duyuru yapmadan hizmete oyun eklemeyi ihmal etmedi. Dün 16 Haziran’da TMNT: Shredder’s Revenge Game Pass’e eklendi. Bunun yanı sıra yine hiçbir duyuru olmadan, hizmetin abonelerini şaşırtarak PC, konsol ve bulut hizmeti için korku RPG oyunu Omori hizmete eklendi.

Kafa Yakan Korku Oyunu Omori Artık Game Pass’te

Omori

Oyunun Game Pass’e gelmesi manidar çünkü 17 Haziran itibarıyla Omori, Xbox platformlarının yanı sıra PlayStation ve Nintendo Switch’e de çıkış yaptı ve oyunun daha önce PC’de mevcut olduğu gerçeği sayesinde, hayranların kaçırılmaması gereken bir oyun olduğunu bilmelerini sağlamak için şimdiden çok sayıda profesyonel ve kullanıcı incelemesi de mevcut.

Omori, OpenCritic’te 85 genel reytinge sahip ve OpenCritic sayfası oyunun hikayesini ve korkunun etkili kullanımını öven yorumlarla dolu. Oyunun birden fazla sonu, geleneksel JRPG mekaniği, yan görevler, bulmacalar ve daha fazlası mevcut; bu yüzden oyunun sunduğu her şeyi görmek isteyen herkes için oldukça büyük bir korku oyunu diyebiliriz. Game Pass üyeliğiniz varsa, kaçırmayın diyoruz.

Bu arada oyun Steam‘de 32 TL karşılığında mevcut ve 35.749 kullanıcı incelemesinden ‘Son Derece Olumlu’ oyu almayı başarmış.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.