Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Korku Oyunu ILL’den Yepyeni Oynanış Fragmanı

Korku oyunu ILL'den bir oynanış videosu internette yayınlandı. Oyun, Unreal Engine 5 kullanılarak elde edilen gerçekçilikle şaşırttı.

Kısa bir süre önce Team CLOUT, ilk oyunları olan ILL‘den yeni oynanış görüntüleri paylaştı. Bu, yakın zamanda yayınlanan ve yeni bir motor olan Unreal Engine 5’e taşınan birinci şahıs bir korku oyunu. Team CLOUT’un çalışmalarının şu ana kadarki yorumları olumlu oldu.

Kuşkusuz, geliştirici ekip tarafından paylaşılan fragman aksiyonla dolup taşmıyor ancak ana karakterin hareketinin çok gerçekçi mekanikleriyle göz dolduruyor. Patreon‘daki Team CLOUT profilinden öğrendiğimiz gibi bu gerçekçi hareketler, geliştirici ekibinin övündüğü hareket yakalama teknolojisi sayesinde elde edildi.

Korku Oyunu ILL Grafikleri ile Büyüleyecek

ILL

Gerçekçi harekete ek olarak, ortamın incelik düzeyi, yalnızca ayrıntı nedeniyle değil, aynı zamanda ışık efektleriyle de etkileyicid Video bir dakikadan az sürse de, ILL’in güçlü yönlerinden birinin kesinlikle atmosferi olacağını şimdiden söyleyebiliriz. İçerik oluşturucular tarafından paylaşılan birçok içerik yalnızca Patreon’da projeyi destekleyenler tarafından kullanılabilir. Bu noktada hem çıkış tarihi hem de hedef platformlar bilinmiyor ancak proje gerçekten ilginç olacak.

ILL’de yaşayacağımız maceraya gelince, yaratıcılar oyuncunun zihniyle oynayacak karmaşık bir hikayeye (Amnesia veya Silent Hill serisi gibi) bulaşmayacak. Bunun yerine oyun, rahatsız edici keşifleri ve ürpertici tasarımı hedefleyecek. Gerçekçi ve dolayısıyla sürükleyici bir dünya, oyunda önemli bir rol oynayacak. Team Clout’un belirttiği gibi oyun hem Nanite hem de Lumin’den yararlanacak ancak, bunun gerçekten küçük bir ekip olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle, Matrix Tech Demo ile rekabet edebilecek hatta yaklaşabilecek görseller beklememelisiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.