Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Korku Oyunu ‘Blight Survival’ Daha Çıkmadan Büyük Hit Oldu!

Çok oyunculu ortaçağ korku oyunu Blight: Survival, sosyal medya sitesi TikTok'ta viral hale geldi ve gerçekçi savaş mekanikleriyle herkesi büyüledi.

Çok oyunculu ortaçağ korku oyunu Blight Survival henüz çıkış yapmadı ancak bu, 14. yüzyıldaki bir alternatif evrende geçen kalma hayatta kalma oyununun sosyal medya platformlarında büyük ilgi görmesini engellemedi. Oyuna ait son oynanış videosu, TikTok‘ta yaklaşık 7 milyon toplam görüntüleme aldı ve YouTube’da ise 1.2 milyon izlendi.

Fragman, ölüleri dirilten bir hastalıktan etkilenen zombi benzeri canavarlarla mücadele eden klasik bir ortaçağ zırh takımında bir karakteri gösteriyor. Videoda hançer ve kılıçlardan uzun yaylara kadar çok sayıda ortaçağ silahı görünüyor. Oyuncu karakteri ayrıca ölmüş düşmanlardan kaynak toplarken ve sıradan insanlar gibi görünen kamplar arasında gizlice yol alırken gösteriliyor.

Blight Survival Türkçe Çıkış Yapacak

Blight Survival

Geliştirici Haenir Studio, Blight Survival’ı “sürekli bir savaşta iki çaresiz devlet arasındaki affedilmeyen insanların ülkesinde geçen dört oyunculu kooperatif aksiyon-korku ve rogue-lite” olarak tanımladı. Geliştirici, dünyanın tehlikeli doğasını vurguluyor, çok çeşitli silahlar ve zırhlarla bol miktarda kişiselleştirme vaat ediyor ancak bulduğunuz ganimetlerin kaybedilebileceğini de belirtiyor.

Aksiyonda kesinlikle etkileyici görünüyor ve bir ortaçağ ortamının ve silahların, her yönden size saldıran hızlı koşan zombilerle karışımı kesinlikle potansiyel olarak üzücü bir deneyim yaratıyor. Neyse ki, üç arkadaşa kadar katılma ve macera yapma seçeneği, TikTok izleyicileri arasındaki coşkunun kanıtladığı gibi büyük beklenti yarattı. Oyun Steam‘de yayınlandığında bu ilginin satışlara dönüşüp dönüşmediğini görmek ilginç olacak.

Blight Survival Steam sayfası açıldı ve orada yer alan bilgilere göre, oyun Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.